Екс-помічник Трампа отримав тюремний термін

0
222

Суд у США засудив колишнього помічника Дональда Трампа Стіва Беннона до 4 місяців в’язниці та великого штрафу.

Екс-помічник Трампа одержав тюремний термін.  Фото: Jarle H. Moe/wikimedia.org

Екс-помічник Трампа одержав тюремний термін. Обвинувальним вироком завершилося судове слідство у справі Стіва Беннона, яке розпочалося у липні 2022 року. Прихильника екс-президента США Дональда Трампа звинувачували в неповазі до Конгресу.

Чиновник із команди Трампа не виконав вимоги комітету, який розслідував штурм Капітолію минулого року. При цьому Беннона визнано винним відразу за двома звинуваченнями.

Як повідомляє Euronews, Карл Ніколс виніс вирок після того, як заявив, що «в законі чітко зазначено, що неповага до Конгресу тягне за собою обов’язкове мінімальне покарання у вигляді тюремного ув’язнення терміном не менше одного місяця».

Екс-помічник Трампа отримав тюремний термін у США.  Фото: Sora Shimazaki/pexels.com

Під час судового процесу прокурори заявили, що 68-річний Беннон заслужив на більш тривалий термін. Максимальне покарання за таким звинуваченням може сягати 2 років. Обґрунтуванням своєї позиції звинувачення назвало той факт, що підсудний дотримувався «несумлінної стратегії». Його публічні заяви, в яких «він ганьбив сам комітет, ясно дали зрозуміти, що він хотів підірвати їхні зусилля щодо з’ясування причин… заворушень».

Екс-помічник Трампа отримав тюремний термін: ще кілька звинувачень на адресу Беннона

Стів Беннон відмовився визнати свою провину після вироку. Згідно з вердиктом, екс-чиновник адміністрації Трампа проведе 4 місяці у в’язниці, а також має заплатити штраф у 6,5 тис. доларів. До моменту оскарження рішення суду Беннон зможе перебувати на волі.

Засуджений, окрім озвученого ним невизнання провини, заявив журналістам у залі суду, що «це нелегітимний режим, його судний день настане 8 листопада, коли закінчується термін правління адміністрації Байдена».

Беннона було звільнено з Білого дому у 2017 році і в статусі приватної особи консультував Дональда Трампа.

Читайте також:  У Петербурзі медикам не рекомендують виїжджати за кордон

Можливо, судовий процес, що відбувся, стане не останнім, у якому Стів Беннон може опинитися на лаві підсудних. Йому також висунуто звинувачення у відмиванні грошей, шахрайстві та змові в Нью-Йорку, пов’язані з передбачуваним обманом інвесторів кампанії, яка мала будувати стіну на кордоні США та Мексики.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я