Експорт німецьких електромобілів зріс на 65%

0
39

Минулого року Німеччина експортувала електромобілі на суму 24,2 мільярда євро. Це відповідає приблизно 500 000 автомобілів і є зростанням на 65%.

Експорт німецьких електромобілів зріс на 65%

Експорт німецьких електромобілів зріс на 65%

Минулого року німецька автомобільна промисловість значно збільшила експорт електромобілів. Усього було експортовано 500 000 чисто електричних автомобілів на суму 24,2 млрд. євро, що на 65% більше, ніж у 2021 році, згідно з даними Федерального статистичного управління у Вісбадені. Найважливішими покупцями були Великобританія та США. Імпорт електронних автомобілів також значно зріс – на добру п’яту частину (22,2%) до 358 тисяч автомобілів.

Завдяки високим субсидіям попит на електромобілі у Німеччині зростає. Вони розглядаються як вирішальний будівельний блок для досягнення кліматичних цілей у галузі транспорту. Проте, порівняно з автомобілями внутрішнього згоряння, вони все ще відіграють незначну роль. Згідно зі статистикою, у 2022 році було зареєстровано близько 471 000 чисто електричних автомобілів – на 32% більше, ніж у попередньому році. Це означає, що частка електромобілів серед нових реєстрацій становила майже 18%.

Сильне зростання виробництва

Виробництво електромобілів у Німеччині також сильно зросло. За перші три квартали 2022 року воно становило близько 375 600 електромобілів на суму майже 16,2 мільярда євро, додають статистики. Це приблизно на дві третини більше ніж за аналогічний період минулого року. У 2021 році в країні було вироблено близько 328 000 автомобілів із суто електроприводами. За даними відомства, до експортованих електромобілів також входять машини, які раніше були імпортовані.

Проте переважна більшість вироблених автомобілів, як і раніше, є автомобілями з двигунами внутрішнього згоряння: за перші дев’ять місяців 2022 року з конвеєра зійшло 1,7 мільйона двигунів внутрішнього згоряння – майже вп’ятеро більше, ніж електромобілів, і зростання за рік становило 5,7 % .

Читайте також:  Збільшилася кількість банкрутств у Німеччині

Тим часом, експорт автомобілів внутрішнього згоряння у 2022 році дещо знизився. У трьох найбільш важливих класах потужності для легкових автомобілів із двигунами виключно внутрішнього згоряння було експортовано 1,48 мільйона автомобілів, що на 0,3 % менше, ніж у попередньому році. Найбільш важливими покупцями були Китай та США. У той же час, імпорт двигунів внутрішнього згоряння помітно знизився до 1,0 мільйона – мінус 12,8 %.

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :