Електротехнічна та цифрова галузь оптимістична

0
56
Після проблем, викликаних дефіцитом мікросхем, перебоями в постачаннях і коливаннями попиту в період корони, електротехнічна та цифрова промисловість Німеччини знову очікує на дещо кращий розвиток бізнесу. «З урахуванням зміни цін цього року реально збільшити виробництво на один-два відсотки», сказав президент торгової асоціації ZVEI Гюнтер Кегель у понеділок на початку виставки Hannover Messe. Досі у галузі передбачалася стагнація.

У січні та лютому виробництво вже зросло на шість відсотків, повідомив Кегель. Замовлення також на дуже високому рівні. Проте все ж таки слід проявляти обережність.

Промисловість виграє від тенденції до електрифікації та цифровізації у дедалі більшій кількості галузей промисловості та життя. Те саме стосується кліматично безпечних технологій і розвитку водневої економіки. Ще більша увага має бути приділена економії та більш ефективному використанню наявної енергії. Наприклад, багато заводів можуть бути переведені зі змінного струму на постійний, що дозволить скоротити втрати енергії та знизити попит на мідь.

“Для нас очевидно, що енергетичний поворот має бути також поворотом в ефективності”, – сказав Кегель в інтерв’ю Deutsche Presse-Agentur. “Це, звичайно, відноситься до промислового виробництва, але особливо до таких важливих для клімату секторів, як мобільність та будівлі”.

Тема «Виробництво-X» також проходитиме через всю програму виставки. “Йдеться про створення в Європі просторів даних, які можуть використовуватися всіма компаніями – від великої промисловості до малих та середніх підприємств – на рівних умовах”, – сказав Кегель.

Як і машинобудівна промисловість та галузева асоціація BDI, ZVEI звернулася до політиків із закликом збільшити швидкість процедур затвердження та впорядкувати адміністрування. «Повсякденна бюрократія висить на шиї компаній як свинець», – критикує Кегель надмірно докладні, на його думку, вимоги до документації. «Замість постійно придумувати нові бюрократичні монстри, федеральний уряд має зосередитися на своїх реальних завданнях і забезпечити конкурентоспроможні рамкові умови».

Читайте також:  У Німеччині вперше за 70 років двозначна інфляція

В даний час у секторі працює трохи більше 900 000 осіб. Зростання зайнятості, що продовжується, тішить, сказав він. Але електротехнічна та цифрова промисловість також потребує достатньої кількості кваліфікованих працівників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :