Електрика в Гамбурзі подорожчає

0
102

Це станеться у грудні.

Електрика у Гамбурзі подорожчає фото 1

Електрика в Гамбурзі подорожчає ще більше. Це з збільшенням мережевих зборів із боку компаній.

Зростають не лише ціни на енергоносії, а й тарифи на користування електромережами. Газові та електричні компанії Гамбурга оголосили, що на наступний рік вони значно збільшать мережні збори.

Швидше за все зростання цін відбудеться у грудні цього року. Споживачі електроенергії мають платити приблизно на 15 відсотків більше. Для середнього домогосподарства, що складається з двох осіб, це трохи менше чотирьох євро на місяць. Для клієнтів газових компаній мережеві збори збільшаться на 14 євро на місяць. Хоч як це парадоксально, частково це станеться через економію газу.

Електрика в Гамбурзі подорожчає до кінця року

Справа в тому, що від зменшення кількості палива мережа не стає дешевшою в експлуатації. Пропорційно клієнти мають платити більше грошей за кіловат-годину. У мережі електрика перетворюється, і процесі втрачається частина енергії.

Електрика у Гамбурзі подорожчає у грудні.  Фото: Clint Patterson / unsplash.com

І рахунок за цю втрачену електрику оплачує оператор мережі. Гамбурзька мережа свої витрати, звичайно, перенесе на клієнтів. Наскільки насправді зростуть ціни, залежить від запланованих федеральним урядом пакетів допомоги. Остаточне рішення про підвищення тарифів буде ухвалено наприкінці року.

Електрика у Гамбурзі подорожчає: політики вирішують проблеми

Тим часом відносини з кількістю блакитного палива в Європі стають все кращими і кращими. Єврокомісія повідомила, що ЄС удалося замістити російський газ на ⅔. Цього результату раніше планували досягти до кінця року. За словами Урсули фон дер Ляйєн, скоро ЄС позбавиться «газової голки Кремля» повністю.

Але для того, щоб повністю замістити постачання трубопровідного газу з Росії, необхідно вжити заходів. По-перше, необхідно перейти до спільних закупівель палива на рівні ЄС. Це питання вже порушували 8 років тому, коли Росія анексувала Крим і розпочала гібридну війну на Донбасі. Однак тоді загальні закупівлі не влаштували Німеччину. Країні було зручно користуватися Північними потоками.

Читайте також:  Рікарда Ланг відкидає звинувачення у непотизмі

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :