“Енергетичний перехід у Саксонії просувається”

0
30

Що сьогодні перебуває у процесі затвердження, буде побудовано завтра та післязавтра.

Гюнтер: "Енергетичний перехід у Саксонії просувається"

Гюнтер: «Енергетичний перехід у Саксонії просувається»

Міністр енергетики Саксонії Вольфрам Ґюнтер (Зелені) бачить попутний вітер для поновлюваних джерел енергії у Вільній державі. У середу він послався на зростаючі цифри схвалення. «Я не тріумфую, але я налаштований обережно оптимістично. Енергетичний перехід у Саксонії просувається вперед», – сказав Гюнтер. У разі вітряних турбін, за його словами, намітився поворот. «Але цього поки що недостатньо». Те, що сьогодні перебуває у процесі затвердження, буде побудовано завтра та післязавтра. «У випадку з фотоелектрикою ми маємо дуже чітку динаміку, чітку криву, що сходить. Енергетичний перехід прийшов на дахи будинків громадян у Саксонії».

За даними Міністерства енергетики, у першому кварталі цього року було схвалено будівництво 7 вітряних турбін загальною потужністю 41 мегават. Турбіни останнього покоління забезпечать річну продуктивність близько 80 старих вітряних турбін і таким чином зможуть забезпечити енергією майже 29 тисяч домогосподарств. Ще 34 вітряні турбіни потужністю 191 мегават все ще знаходяться в процесі затвердження. Таким чином, динаміка збільшення кількості дозвільних процедур продовжується. У 2022 році їхня кількість подвоїлася порівняно з попереднім роком.

Крім того, з січня до квітня було встановлено 9225 фотоелектричних систем загальною потужністю 137,7 мегават. У суто арифметичному вираженні цього достатньо, щоб забезпечити енергією близько 52 000 домогосподарств, йдеться у повідомленні. За цей же період минулого року було встановлено 3711 систем потужністю 67,7 мегават. Порівняно з минулими роками кількість установок у 2023 році є рекордною, сказали в міністерстві.

Читайте також:

Читайте також:  Допомога членів Бундестагу збільшиться на 2,6 %

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :