Ескен виступила на захист терміналу ЗПГ

0
38

Побоювання з приводу нестачі газу наступної зими залишаються високими. Тому скраплений газ планується імпортувати через термінали. Однак існує опір запланованому терміналу на острові Рюген або поблизу нього.

Ескен виступила на захист терміналу ЗПГ

Ескен виступила на захист терміналу ЗПГ

Федеральний лідер СДПН Саскія Ескен виступила на захист терміналу зрідженого природного газу, який планується збудувати на острові Рюген, але закликала до більш тісного спілкування з місцевим населенням.

Цей завод необхідний, сказала Ескен у програмі ARD «Репортаж із Берліна». Вона вказала на високий попит на енергію та необхідність підготовки до майбутньої зими.

Водночас, на тлі протестів на острові Рюген проти терміналу, Ескен наголосила, що якщо швидше розпочинати реалізацію інфраструктурних проектів, то необхідно вести переговори з населенням «з більшою швидкістю і насамперед проактивно». “Ми повинні говорити з людьми заздалегідь”, – сказав Ескен. У випадку з Рюгеном, з погляду взаємодії між федеральним урядом і землею, можливо, необхідно ще раз подивитися, що там пішло не так.

У східній частині Рюгена відбуваються протести проти терміналу зрідженого природного газу, який планується збудувати на острові. Після сильної протидії федеральний уряд відмовився від своїх планів щодо будівництва терміналу зрідженого природного газу за п’ять кілометрів від узбережжя балтійського курорту Селлін. Федеральне міністерство економіки зараз вивчає інші можливі місця у цьому районі, включаючи використання порту Мукран. Проте громади на південному сході Рюген виступили проти цього. Принаймні обговорювалося також місце, розташоване далі у морі.

Читайте також:

Читайте також:  Пітер Берінгер (АдГ) дав економічний прогноз на 2023 рік

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :