Федеральне мережеве агентство закриє 18 об’єктів у Німеччині

0
58

Відомство має 46 відділень із загальною кількістю співробітників 2765 осіб.

Федеральне мережеве агентство хоче закрити 18 сайтів у Німеччині

Федеральне мережеве агентство закриє 18 об’єктів у Німеччині

Федеральне мережеве агентство хоче у довгостроковій перспективі значно скоротити кількість своїх об’єктів у Німеччині. Федеральне міністерство економіки та технологій схвалило відповідну концепцію розміщення об’єктів, йдеться у листі наглядового органу своїй консультативній раді. Лист є у розпорядженні агентства dpa. «Ми хочемо виконати наші завдання якомога ефективніше», – сказав представник відомства, пояснюючи процедуру. «Концепція створює ясність та безпеку планування для наших співробітників». У листі також ясно сказано, що йдеться про скорочення витрат: намір керуватися «економічними міркуваннями», йдеться у ньому.

Федеральне відомство має 46 відділень із загальною кількістю співробітників 2765 осіб, а його штаб-квартира знаходиться в Бонні. До списку тих, хто підлягає скороченню, потрапили 18 невеликих підрозділів, де працюють загалом 267 осіб. Їх нічого не зміниться, оскільки можуть залишатися своєму місці роботи до закінчення терміну служби у відомстві. Залежно від того, коли останній місцевий співробітник вийде на пенсію або піде з інших причин, те чи інше місце буде закрито: перше закриття заплановано на 2032 рік, останнє може статися 2065 року. Ділянки будуть «поступово та ретельно консолідовані соціально прийнятним чином з урахуванням працездатності Федерального мережевого агентства», наголошується у листі відомства.

Підстава для історії

Той факт, що мережеве агентство має офіси в стільких містах, пояснюється його історією: воно виникло з Управління пошт і телекомунікацій Федерального міністерства пошт, яке нині існує, яке було розформовано в 1990-х роках у зв’язку з приватизацією поштової служби і компанії Telekom. З того часу Федеральне мережеве агентство виконує наглядові та регулюючі функції та має технічних фахівців на місці. Якщо, наприклад, в аеропорту виникають радіоперешкоди, технічні фахівці знаються на цьому питанні. Також, якщо на ринку з’являються продукти, які є небезпечними, викликається мережеве агентство.

Читайте також:  Міністр сільського господарства МВ бачить комах як їжу

Однак тут йдеться не про випробувальну і вимірювальну службу, а про різні види діяльності для власного відомства та інших федеральних органів влади, таких як оформлення заробітної плати та облік витрат на відрядження. Крім того, у зазначених місцях виконуються, наприклад, завдання щодо регулювання енергетики та залізничного транспорту, і йдеться про частотне адміністрування.

18 відділень, які будуть закриті у довгостроковій перспективі, розташовані по всій Німеччині. За абеткою це: Байройт, Хемніц, Детмольд, Дрезден, Фрайбург, Фульда, Кассель, Кіль, Ландсхут, Леєр, Мешеде, Мюльхайм, Мюнстер, Нойбранденбург, Нойштадт ан дер Вайнштрассе, Регенсбург, Росток і Росток.

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :