Фіналісти проекту Berlin Newcomer Startup Award 2022

0
94

Це іммігранти.

Berlin Newcomer Startup Award

Настає заключний етап Berlin Newcomer Startup Award 2022. Журі обрало шістьох учасників проекту, які вийшли у фінал. Головний приз проекту отримають іммігранти, які розробили найкращі бізнес-проекти.

Фіналісти проекту Berlin Newcomer Startup Award 2022

  • Мудар Обейд Даббус із проектом «Aman Collective»;
  • Альпер Пекер та його «Cooki»;
  • Чанаван Као Данпан із «Квітковою матерією»;
  • Ахмед Джемаа із проектом «Hoopooh»;
  • Мухаммед Алі Хан з “Pillio”;
  • Сінді Вальдес з інноваційним 3D-принтером.

Про проект Berlin Newcomer Startup Award 2022

За словами керівника бізнес-лабораторії SINGA Клариси Хан, визначення фіналістів стало вишнею на торті та підсумувало довгу роботу. Переможці отримають потрібне фінансування для реалізації своїх ідей. Хан зазначила, що проект дозволив дізнатися про існування талантів, що сприяють розвитку економіки Берліна.

Проект, який організувала SINGA, фінансує Департамент економіки, енергетики та державних підприємств Сенату. Журі складається з голови Ліни Еддісі та Норберта Херрманна з Департаменту економіки. Їм допомагають призери Berlin Newcomer Startup Award 2021 Міхрі Міназ та Яна Шеллонг, а також Ахмад Суфіан із проекту Techstars.

У Berlin Newcomer Startup Award беруть участь іммігранти.  Фото: oneinchpunch/shutterstock.com
Приз глядацьких симпатій 5 тис. євро отримає ідея, яка набере найбільше голосів. Результати будуть підраховані 3 листопада 2022 року. Приз за перше місце становитиме 10 тис. євро. Фіналіст, який посів друге місце, отримає 7,5 тис. євро. 5 тис. євро зможе вкласти у свій бізнес-проект фіналіст, який посів третє місце.

На церемонії нагородження, яка відбудеться 3 листопада 2022 року, кожному переможцю нададуть слово. Крім того, головний приз включає додатковий бонус 2,5 тис. євро. Цю суму переможець може витратити на бізнес-тренінг у будь-якій сфері.

Бізнес-лабораторія SINGA

Berlin Newcomer Startup Award створений для пошуку талантів, які мають потенціал і здатні зробити внесок у розвиток економіки Берліна. Це стосується місцевих жителів та іммігрантів, які можуть об’єднатися для реалізації соціальних та культурних проектів.

Читайте також:  СДПН: субсидії на опалення – залежно від доходу

SINGA залишається стартап-інкубатором, куди входять експерти із різних соціальних верств. Їхня діяльність націлена на допомогу новачкам у реалізації бізнес-ідей, починаючи від задуму до перших результатів. Мета проекту полягає у розвитку стартапів Берліна. Дізнатися про ідеї фіналістів та проголосувати за них можна на цьому сайті.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :