Франкфурт виграв від торговельного податку мільйони євро

0
48

Поточний рівень боргу Франкфурта – близько 2,5 мільярда євро.

Франкфурт виграв від торговельного податку мільйони євро

Франкфурт виграв від торговельного податку мільйони євро

Місто Франкфурт виграло від збільшення доходів від торговельного податку в 2022 році і завершило фінансовий рік із плюсом близько 32 мільйонів євро. Спочатку очікувався дефіцит у розмірі 228 мільйонів євро, як оголосив міський скарбник Бастіан Бергерхофф («Зелені») у Франкфурті у п’ятницю. Це означає, що річний бюджет міста вдруге поспіль вдалося згорнути з профіцитом.

Це ще раз відображає, наскільки міцно позиціонується економіка Франкфурта. Незважаючи на тягар пандемії та війни в Україні, це створює міцну основу для подальшого розвитку нашого міста», – оголосив Бергерхофф.

Місто Франкфурт-на-Майні зібрало 3,47 мільярда євро від податків та схожих на них надходжень – приблизно на 380 мільйонів євро більше, ніж планувалося. Зокрема, недооцінено доходи від торговельного податку; тут зібрано на 345 мільйонів євро більше, ніж планувалося. “Ми не думали, що 2022 рік пройде так добре”, – сказав Бергерхофф. Крім того, надходження від прибуткового податку та податку з обороту також виявилися вищими, ніж передбачало місто.

Водночас місто витратило на 182 мільйони більше, ніж планувалося у 2022 році, що було викликано, зокрема, інфляцією та вищими витратами на розміщення біженців – незважаючи на те, що на ці цілі існують гранти від землі Гессен. Тому Бергерхофф бачить подальшу невизначеність у фінансове становище міста у майбутньому.

Поточний рівень боргу Франкфурту становить близько 2,5 мільярда євро. У бюджеті на 2023 рік місто очікує на дефіцит у розмірі близько 50 мільйонів євро.

Читайте також:

Читайте також:  Профспілка Verdi зажадала субсидії на D-Ticket

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :