Футбольний стадіон в Індонезії відновлять після трагедії

0
247

На місці страшної події збудують новий стадіон до наступного року.

Футбольний стадіон в Індонезії

Уряд Індонезії заявив про реконструкцію стадіону в Маланзі. Про це повідомив президент країни Джоко Відодо після зустрічі із головою Міжнародної федерації футболу (ФІФА). Футбольний стадіон в Індонезії поновлять до 2023 року.

Футбольний стадіон в Індонезії підготують до чемпіонату світу з футболу 2023

За словами представника країни, футбольний стадіон «Канджурухан» необхідно ґрунтовно реконструювати. Як пояснив Джоко Відодо, стадіон буде повністю знесено. А на його місці з’явиться нове поле за всіма стандартами, встановленими всесвітньою футбольною організацією.

Як відомо, тиснява на стадіоні в Індонезії не вплинула на рішення представників ФІФА провести чемпіонат світу з футболу серед молодіжних команд наступного року в Індонезії. Президент країни та голова ФІФА Джанні Інфантіно навіть обговорили створення спільної робочої групи для підготовки до проведення заходу.

За словами Інфантіно, понад 100 млн людей в Індонезії люблять футбол. Тому необхідно якнайретельніше продумати безпеку гравців та вболівальників під час чемпіонату.

Глава футбольної асоціації подарував президенту Індонезії червону іменну майку ФІФА. А також запевнив, що організація тісно співпрацюватиме з урядом країни з питань безпеки на стадіонах.

Слідча група звинуватила в інциденті поліцію та організаторів матчу

Нагадаємо, експерти провели незалежне розслідування, щоб встановити причину трагедії під час футбольного матчу на початку жовтня. Через застосування сльозогінного газу поліцією багато вболівальників не встигли залишити стадіон.

Крім того, слідча група також вказала фактори, які сприяли утворенню величезної тисняви. Виявилося, що причиною стовпотворення на виході зі стадіону стали вузькі двері та дуже велика кількість уболівальників.

Читайте також:  Циклон обрушився на Бангладеш: є жертви

Втім, слідчі звинуватили в інциденті організатора матчу Liga Indonesia Baru. Як пояснив міністр безпеки, організатори проігнорували прохання поліції провести запеклий матч у денний час. Щоб забезпечити найкращі рейтинги місцевої телекомпанії, зустріч футбольних суперників відбулася пізно ввечері. До того ж камери відеоспостереження з невідомих причин не зберегли записи, зроблені після матчу.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я