Гамбург і Фукусіма співпрацюють у сфері відновлюваних джерел енергії

0
38

Угода є продовженням співпраці, основу якої було закладено у 2012 році невдовзі після аварії на реакторі у Фукусімі.

Гамбург і Фукусіма співпрацюють у сфері відновлюваних джерел енергії

Гамбург і Фукусіма співпрацюють у сфері відновлюваних джерел енергії

Гамбург і японська префектура Фукусіма хочуть активізувати співпрацю в галузі відновлюваних джерел енергії. Угода про співпрацю, підписана у вівторок сенатором з економічних питань Мелані Леонхард (СДПН) та губернатором Масао Учіборі в Гамбурзі, передбачає, серед іншого, взаємні візити, спільні проекти та інтенсивний обмін інформацією, як оголосило економічне відоме. Відповідні суб’єкти політики, адміністрації, промисловості та науки будуть об’єднані в мережу, а підприємствам обох регіонів буде надано підтримку у розширенні ринків збуту та інвестицій.

Угода є продовженням співпраці, основу якої було закладено у 2012 році невдовзі після аварії на реакторі у Фукусімі, йдеться у повідомленні. Завдяки високій частці «зеленої» енергії в енергобалансі, провідним науково-дослідним об’єктам та передовій ролі як постачальник водню, Фукусіма є однією з префектур, що приділяють особливу увагу відновлюваним джерелам енергії в Японії.

«Гамбург є одним із провідних місць у Європі щодо використання вітрової енергії та водню для декарбонізації економіки», – йдеться у заяві економічного відомства. «Завдяки обом партнерам тут об’єдналися два провідні технологічні та ділові центри».

Читайте також:

Читайте також:  Південь Німеччини стикається з водневим дефіцитом

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :