Гамбург заощадить на опаленні громадських будівель 30%

0
89

Влада міста планує скоротити споживання енергії на 15 гігават-годин.

Гамбург заощадить на опаленні громадських будівель 30% фото 1

Енергетична криза та її наслідки вже мали певний вплив на всі сфери життя в Німеччині. У зв’язку з цією зимою Гамбург заощадить на опаленні громадських будівель 30%, про це повідомила міська влада.

Влада Гамбурга планує скоротити споживання енергії в місті на 15 гігават-годин. Виконати поставлене завдання вдасться за рахунок оптимізації технології та встановлення нових термостатів.

Зразок для наслідування

15 гігават-годин енергії, які Гамбург планує заощадити, фактично відповідає річному споживанню 1 800 квартир середньої площі. Зазначимо, що подібне рішення ухвалили Гамбург спільно з агентством нерухомості Sprinkenhof GmbH.

«Такі кроки виходять за рамки вимог останньої постанови федерального уряду про енергозбереження», – йдеться в повідомленні міста. Сенатор з фінансів Гамбурга Андреас Дрессель (СДПН) заявив, що в цьому контексті місто стає взірцем для наслідування.

Гамбург заощадить на опаленні громадських будівель.  Фото: TBIT/pexels.com

Нагадаємо, що міністр економіки ФРН Роберт Хабек («Зелені») затвердив постанову про енергозбереження, суть якої полягає у збереженні запасів газу країни. За допомогою пакету заходів влада Німеччини планує скоротити загальнонаціональне споживання газу на 2%.

Згідно з новими правилами, температура повітря у громадських приміщеннях не повинна перевищувати 19 градусів. Опалення коридорів та фойє слід припинити. Крім цього, має бути вимкнене архітектурне підсвічування пам’ятників та будівель.

Гамбург заощадить на опаленні громадських будівель за допомогою інтелектуальних термостатів

Починаючи із серпня у Гамбурзі провели балансування системи опалення. Було здійснено гідравлічне регулювання близько 10 000 радіаторів переважно у великих громадських будинках.

Балансування дозволить рівномірно нагрівати радіатори у всіх приміщеннях. Тим самим можна виключити надлишок або дефіцит теплоносія, які призводять до надмірного споживання.

Крім цього, у місті будуть встановлені нові інтелектуальні термостати. Вони автоматично розпізнають, чи використовується приміщення чи ні, та обігрівають його залежно від необхідності.

Читайте також:  Dax за результатами торгів вийшов у плюс

Влада Гамбурга зазначила, що подібні заходи необхідні у зв’язку з тим, що багато приміщень та будинків, наприклад офіси чи школи, опалюються постійно. Навіть у той час, коли вони не використовуються 80% часу, наприклад, після закінчення робочого дня або у вихідні та святкові дні.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :