Газосховища заповнені на 61% у Саксонії-Ангальт

0
48
Газові сховища в Саксонії-Анхальті заповнені більше, ніж у попередні роки. За даними Міністерства енергетики, у середині березня газові сховища були заповнені на 61%. Загалом у Німеччині цей показник був вищим – близько 64 %. У період з 2017 до 2021 року середнє значення в Саксонії-Анхальт становило близько 43,3 %, згідно з інформацією.

Сховища компенсують коливання споживання газу і таким чином утворюють буферну систему для ринку. Вранці 14 листопада було зафіксовано наповнення на рівні 100 відсотків. Взимку рівень заповнення знижується.

«Рівень заповнення наших газових сховищ у цей час залишається відносно високим, що абсолютно не відповідає очікуванням», – сказав міністр енергетики Армін Віллінгман, який цього року є головою конференції міністрів енергетики. За його словами, побоювання розсіялися у повітрі. «Це також пов’язано з тим, що промисловість та приватні домогосподарства Німеччини досягли безпрецедентної економії».

Для операторів газових сховищ Німеччини зима закінчилась. Тепер газ знову зберігається.

Тема енергопостачання також стоїть на порядку денному конференції міністрів енергетики у Мерзебурзі у середу та четвер. Наприклад, обговорюватиметься вигідніша ціна на електроенергію для промислових підприємств. Віллінгман зазначив, що Німеччина протягом багатьох років була однією з країн з високими цінами через велику кількість зборів і податків на вартість електроенергії. “Ми повинні змінити курс”.

Сьогодні о 05:57

Заголовне фото: Axel Heimken/dpa/Archivbild

Читайте також:  Працівники пивоварних заводів у Гессені зароблятимуть більше Спочатку, з 1 листопада, підвищення становитиме 180 євро на місяць. Сьогодні о 15:14

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :