Газовий хаб буде створено у Туреччині найближчим часом

0
253

Про це заявив президент країни Реджеп Таїп Ердоган.

Газовий хаб буде створено у Туреччині найближчим часом.  Фото: SELİM ARDA ERYILMAZ / Unsplash.com

Міжнародний газовий хаб буде створено у Туреччині найближчим часом. Про це заявив президент країни Реджеп Таїп Ердоган.

Газовий хаб буде створено у Туреччині найближчим часом

«Найбільш сприятливим місцем для центру є Фракія. Разом із Президентом РФ Володимиром Путіним ми дали вказівку міністрам енергетики розпочати відповідні роботи. У нас є національний центр розподілу [газа]але це буде міжнародний. Про жодні затримки не може бути мови, наші товариші проведуть необхідні переговори і відразу почнуть роботу. У питанні забезпечення безпеки буде вжито всіх необхідних заходів, попередні роботи в цьому напрямку нами проводяться», — наголосив Ердоган.

12 жовтня Путін під час виступу на міжнародному форумі “Російський енергетичний тиждень” запропонував перенаправити постачання газу з “Північного потоку” через Туреччину. Таким чином там вдасться створити найбільший газовий хаб для європейських споживачів. Президент Росії заявив, що таке рішення є доцільним економічно. До того ж, як він зазначив, на Чорному морі значно вищий рівень безпеки, ніж на Балтиці.

У Європі триває газова криза.  Фото: NMK-Studio/shutterstock.com

Аварія на «Північних потоках»

26 вересня в «Північних потоках» різко впав тиск, через що стався витік газу. Пізніше Nord Stream AG і Газпром повідомили про стабілізацію ситуації з тиском. У Швеції та Данії причиною назвали вибухи, потужність кожних оцінили у 500 кг тротилового еквівалента. Росія та Захід вважають, що інцидент трапився навмисно. При цьому відповідальність за нього жодна зі сторін не взяла на себе.

Оператор «Північного потоку» Nord Stream AG заявив, що через відсутність дозволів компанія поки не має можливості вивчити пошкодження на газопроводі. Дозволи оператор може одержати не менше ніж через 20 днів. Про це повідомляється на сайті Nord Stream AG.

Читайте також:  до чого насправді готується керівництво РФ?

“За інформацією, отриманою від данської влади, терміни обробки запиту Nord Stream AG на проведення обстеження можуть становити понад 20 робочих днів”, – сказано в заяві.

Сьогодні у ЗМІ з’явилася інформація про те, що Швеція, Данія та ФРН відмовилися від спільного розслідування НП на «Північних потоках». Країни працюватимуть самостійно.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я