Глава Lufthansa очікує складного 2023 року

0
95

Європейський авіаконцерн відчуває брак ресурсів.

Lufthansa очікує складного року

Генеральний директор Lufthansa Карстен Шпор очікує на складне для компанії 2023 року. За його словами, заплановане розширення пропускної спроможності до 85% від обсягу докризового 2019 року призведе до того, що всі учасники процесу працюватимуть на межі можливостей.

«Завдяки тому, що ми ще не повністю збільшили постачання наступного року до рівня 2019 року, ми маємо перший буфер», — сказав генеральний директор Lufthansa Шпор.

Lufthansa очікує складного року через обмежені ресурси

В даний час компанія Lufthansa щомісяця наймає 1 тис. нових співробітників та інвестує значні кошти у ІТ-системи. Зрештою, сказав генеральний директор Шпор, слід покладатися на те, що всі постачальники послуг, виробники та управлінці, які беруть участь у процесі, виконають свою роботу ефективно.

«Повітряний транспорт — це дуже складна система, яка день у день кидає великий виклик, особливо через мізерні ресурси. Можливо, так буде й наступного року», – сказав бос Lufthansa.

Lufthansa очікує складного року: глава концерну закликав європейські авіакомпанії до співпраці

Гендиректор Lufthansa Шпор повідомив, що ведуться переговори з органами управління авіарухом щодо того, як регулювати повітряний простір наступного року. За його словами, контролери мають бути розміщені більш ефективно і у різних країнах Європи.

Шпор також розкритикував все ще роздроблений повітряний простір Європи і відсутність співпраці між національними постачальниками аеронавігаційних послуг. За його словами, через неефективні маршрути в Європі, як і раніше, перевозиться приблизно на 10% більше палива, ніж це необхідно з технічної точки зору.

Lufthansa очікує складного 2023 року та закликає інші авіакомпанії до співпраці.  Фото: Tupungato/shutterstock.com

“Єдиний європейський повітряний простір – це найбільший захід для зниження викидів CO2, який не реалізується в Європі вже кілька десятиліть”, – заявив Шпор.

Читайте також:  Міністри енергетики репрезентують результати конференції Напередодні конференції міністрів енергетики кілька земель висловилися за введення пільгової ціни на електроенергію. Сьогодні о 17:50

Криза в авіаційній галузі відбивається на пасажирах

Тим часом ціни на авіаквитки через різке зростання виробничих витрат компаній підвищуються для пасажирів. Кредитний страховик Allianz Trade вважає основною причиною високої цінової фази різке зростання вартості парафіну після нападу Росії на Україну. Загалом за рік Allianz прогнозує зростання цін на квитки на 21% вище за середнє.

За даними Федерального статистичного управління, вартість квитків у туристичному місяці серпні зросла у середньому на 12,5% порівняно з тим самим місяцем минулого року. Якщо ж зіставляти з докризовим місяцем серпнем 2019 року, перельоти стали дорожчими на понад 20%.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :