Globalfoundries та IGBCE підписали внутрішній колективний договір

0
40

Після того, як минулого року було підписано документ щодо ключових пунктів рамкового колективного договору та колективного договору з оплати праці, тепер було досягнуто остаточної угоди щодо обох договорів.

Globalfoundries та IGBCE підписали внутрішній колективний договір

Globalfoundries та IGBCE підписали внутрішній колективний договір

Виробник напівпровідників Globalfoundries (GF) та Промислова спілка гірничої промисловості, хімії та енергетики (IGBCE) підписали внутрішній колективний договір для співробітників дрезденського заводу з виробництва чіпів. «Це хороша новина для нашого підприємства, оскільки обидві сторони досягли спільної позиції з питань оплати праці та робочого часу, зокрема, для наших колег, які працюють позмінно», – сказав керуючий директор Манфред Хорстманн у Дрездені.

Після того, як минулого року було підписано документ щодо ключових пунктів рамкового колективного договору та колективного договору з оплати праці, тепер було досягнуто остаточної угоди щодо обох колективних договорів. IGBCE назвав колективний договір «важливим сигналом із харизмою для регіону».

Міністр економіки Саксонії Мартін Дуліг також був присутній під час підписання колективного договору. Політик від СДПН високо оцінив колективний договір як «сильний сигнал для позиціонування Globalfoundries як привабливого роботодавця для всіх співробітників та всіх потенційних працівників».

Читайте також:

Читайте також:  Ескен виступила на захист терміналу ЗПГ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :