Google заблокував облікові записи Ради Федерації в Youtube

0
218

На каналах було понад 200 000 передплатників та 20 000 відео.

Google заблокував облікові записи Ради Федерації в Youtube.  Фото: Sutipond Somnam/shutterstock.com

Google заблокував облікові записи Ради Федерації в Youtube. На каналах було понад 200 000 передплатників та 20 000 відео.

На відеохостингу Youtube Рада Федерації та телеканал були присутніми понад вісім років.

“Припускаючи подібний розвиток подій, Рада Федерації і “Разом-РФ” активно розвивали майданчики на вітчизняних платформах, щоб весь відеоконтент був доступний для наших користувачів незалежно від дій недружніх країн”, – повідомили у верхній палаті російського парламенту.

Google заблокував облікові записи Ради Федерації в Youtube

При цьому рішення Google заблокувати облікові записи Ради Федерації в YouTube не призведе до блокування платформи в Росії. Про це заявив голова Комітету СФ з конституційного законодавства та держбудівництва Андрій Клішас.

“Потрібно розвивати власні майданчики та зробити їх зручними для наших користувачів”, – цитує сенатора ТАСС.

Блокування акаунтів Ради Федерації та телеканалу «Разом-РФ» пов’язане з дотриманням Google законодавства про санкції. Таку заяву зробили у самій компанії.

«Google дотримується всіх застосовних законів про санкції та дотримання правил торгівлі. Якщо ми виявимо, що обліковий запис порушує умови обслуговування (Terms of Service), ми вживемо відповідних заходів», – відповіли в компанії на запитання РІА «Новости» про причини блокування каналів.

На каналах було понад 200 000 передплатників та 20 000 відео.  Фото: NordWood Themes / Unsplash.com

Суд заборонив у Росії діяльність корпорації Meta

21 березня на вимогу Генеральної прокуратури суд заборонив у Росії діяльність американської корпорації Meta. Це рішення поширюється на дві соцмережі компанії – Facebook та Instagram. WhatsApp ці заходи не торкнулися, оскільки, на думку суду, у месенджері неможливо публічно розповсюджувати інформацію.

Суд вирішив, що Meta під виглядом комерційної діяльності поширює на території Росії екстремістські матеріали із закликами до насильницьких дій щодо росіян, порушує їхні права та загрожує конституційному ладу Росії.

Читайте також:  У Китаї обговорили питання про пом'якшення карантинних заходів

Основні претензії прокуратури, Роскомнагляду та суду до Meta стосуються публікацій у соцмережах про війну в Україні та санкцій компанії щодо російських ЗМІ, оголошених з 24 лютого, коли російські війська вторглися на територію України.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я