Група BTS у повному складі йде до армії

0
250

Учасники бойз-бенду відмовилися від відстрочки.

Група BTS йде до армії.  Фото: Kathy Hutchins / Shatterstock

Група BTS йде до армії у повному складі. Південнокорейські суперзірки оголосили про творчу перерву до 2025 року.

BTS виступають із 2013 року. Останні два роки вони були найуспішнішими артистами у світі. Гурту належить кілька музичних рекордів. Крім того, вони перші південнокорейські музиканти, яким вдалося шість разів очолити престижний чарт Billboard 200. У їхніх фан-клубах по всьому світу складаються десятки мільйонів шанувальників, які називають себе Армі.

Група BTS йде до армії приблизно на два роки

За словами менеджера BTS, група бере творчий тайм-аут, щоб пройти навчання у збройних силах Південної Кореї. У країні всі працездатні чоловіки віком 18–28 років мають відслужити в армії близько двох років.

Однак у Південній Кореї є система пільг для знаменитостей та інших діячів культури, а також спортсменів, які успішно просувають південнокорейські цінності у світі. Наприклад, скорочення обов’язкового терміну служби в армії чи надання відстрочки. Так і сталося із учасниками BTS. Їм дозволили пройти військовий обов’язок після 30 років.

Найстаршому із семи вокалістів, Джину, вже 29 років. Він розпочне підготовку наступного місяця.

Менеджмент групи у понеділок заявив, що для зручності планування творчості BTS, усі сім учасників пройдуть службу в армії приблизно в один час.

BTS повернуться у 2025 році

Лише кілька місяців тому колектив оголосив про творчу перерву. Учасники гурту планували виступати із сольними проектами. Про повернення у складі BTS тоді не повідомлялося. Тепер відомо, що це станеться у 2025 році, одразу після служби в армії.

«І компанія, і учасники BTS з нетерпінням чекають на можливість знову зібратися разом приблизно в 2025 році після виконання своїх зобов’язань по службі», — йдеться в офіційній заяві компанії, яка займається просуванням BTS.

Читайте також:  Число голодуючих у всьому світі збільшилося

Південна Корея зберігає обов’язкову військову службу. Країна технічно все ще перебуває у стані війни з Північною Кореєю, яка має ядерну зброю.

Культурний вплив BTS

Останні два роки група BTS була найбільш продаваною у світі. Її суперхіти Dynamite та Butter підкорили більшість світових чартів. Учасників бойз-бенду навіть запрошували до Білого дому на зустріч із президентом США Джо Байденом.

Багато південнокорейців вважають групу національним надбанням. А у парламенті країни навіть обговорювалася можливість ухвалення окремого законопроекту для повного звільнення бойз-бенду від військового обов’язку. Про хід дебатів з цього питання не повідомлялося, але представники BTS зазначили, що всі учасники виступили за службу в армії. Деякі з них навіть відкликали свої заявки на відстрочку.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я