Група Rewe збільшила оборот майже до 85 мільярдів євро

0
54

Група спромоглася отримати значний прибуток від повернення туризму.

Група Rewe збільшила оборот майже до 85 мільярдів євро

Група Rewe збільшила оборот майже до 85 мільярдів євро

Група компаній Rewe, що займається роздрібною торгівлею та туризмом, тримається на плаву навіть в умовах споживчої кризи. Минулого року гігант роздрібної торгівлі збільшив свій оборот на 10,4 відсотка майже до 85 мільярдів євро, про що він оголосив у вівторок.

Прибуток, однак, знизився. Однією з причин цього стало те, що група не повністю переклала на своїх клієнтів зростання витрат на енергію, сировину, персонал та логістику, наголосив глава Rewe Ліонель Сук. “Ми не залишили наших клієнтів під інфляційним дощем у 2022 році без парасольки”, – сказав менеджер.

Лише у Німеччині компанія інвестувала тризначну суму, щоб стримати стрибки цін. При рівні 7,3 відсотка зростання цін на полицях Rewe у 2022 році було б значно нижчим за 13,4-процентну продовольчу інфляцію, розраховану Федеральним статистичним управлінням. Однак Суке також наголосив, що таке пом’якшення інфляційних процесів для Rewe може бути досягнуто лише тимчасово.

Група спромоглася отримати значний прибуток від повернення туризму. Доходи туристичного підрозділу Rewe, до якого входять такі бренди, як Dertour, ITS, Kuoni та Jahn-Reisen, склали 5,7 млрд. євро, що більш ніж удвічі перевищує показники 2021 року та досягає допандемічного рівня. У роздрібній торгівлі продуктами харчування в Німеччині, навпаки, продаж зріс лише на 6,8 відсотка до 37,8 мільярда євро. Це означає, що зростання обороту було нижчим, ніж зростання цін.

Річний чистий прибуток групи компаній Rewe – тобто без урахування незалежних роздрібних компаній Rewe, включених до показників групи компаній Rewe, та без урахування асоційованих компаній – був на 33,4 відсотка нижче за рівень попереднього року і склав 503,5 мільйона євро.

Читайте також:  Баварські кури знесли понад мільярд яєць

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :