Хабек продовжує утримувати Грайхена

0
20

Міністр економіки Хабек хоче залишити свого держсекретаря Грайхена на посаді, хвалить його роботу. Повторне оголошення посади виправить помилку. Лідер ХСС Зедер бачить ситуацію інакше.

Хабек продовжує утримувати Грайхена

Хабек продовжує утримувати Грайхена

Федеральний міністр економіки Роберт Хабек продовжує утримувати свого статс-секретаря Патріка Грайхена. У цьому контексті Хабек назвав новий тендер на посаду голови Німецької енергетичної агенції (Dena) виправленням помилки. «Суть помилки ще можна виправити, а саме новим тендером», – сказав політик «зелених» у суботньому «Інтерв’ю тижня» на Deutschlandfunk. Лідер ХСС Маркус Зедер закликав до звільнення Грайхена на партійній конференції.

Грайхен опинився під тиском через те, що він брав участь у виборі нового керуючого директора Dena Міхаеля Шефера, хоча останній є його найкращою людиною. У п’ятницю наглядова рада Dena вирішила знову оголосити тендер на посаду керівника федеральної компанії.

На політичній арені не часто трапляється, що помилки визнаються наперед, сказав він. “Але це те, чого я хочу, те, чого я вимагаю від своїх людей, а також від самого себе”, – Сказав Хабек в інтерв’ю радіостанції Deutschlandfunk. Якщо помилка може бути виправлена, це має статися, сказав він.

Економічна криза запобігла

У газеті Welt am Sonntag Хабек високо оцінив прагнення Грайхена. «Патрик – сильний політик, і своєю послідовністю він подбав про те, щоб запобігти економічній кризі та нестачі газу, заповнити газові сховища, побудувати термінали ЗПГ, підключити вугільні електростанції до мережі та розширити атомні електростанції», – сказав він.

«Хабек повинен звільнити Грайхена», – вимагав лідер партії ХСС Зедер на партійній конференції ХСС у Нюрнберзі у суботу. В іншому випадку, сказав він, справа Грайхена стане справою Хабека. Зедер розкритикував кадрову політику міністерства економіки в цілому. «Весь клан Грін так чи інакше працює там, – сказав він, – Брат, сестра, дядько, тітка. І якщо ви будете продовжувати шукати, то обов’язково знайдете якогось швагра». «Це не що інше, як зелена корупція», – критикує Зедер. Якщо хтось із «зелених» знову звинуватить ХСС у бруді, він крикне їм: “Вирішайте свої власні проблеми”.

Читайте також:  Роботодавці Гамбурга відхилили вимогу профспілки Verdi

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :