Хабек знову називає кадрове рішення помилкою

0
29

Державний секретар з економічних питань Грайхен спільно запропонував свою найкращу людину на посаду голови енергетичного агентства Dena, що перебуває у федеральній власності. За це його та міністра Хабека критикують.

Хабек знову називає кадрове рішення помилкою

Хабек знову називає кадрове рішення помилкою

Федеральний міністр економіки Роберт Хабек назвав новий конкурс на посаду голови Німецької енергетичної агенції (Dena) виправленням помилки. «Суть помилки ще можна виправити, а саме, новим оголошенням тендеру», – сказав політик «зелених» у суботу в «Інтерв’ю тижня» Deutschlandfunk.

За його словами, у політичній сфері не часто трапляється, що помилки визнаються заздалегідь. «Але це те, чого я хочу, те, чого я вимагаю від своїх людей, а також себе». Якщо помилка може бути виправлена, це має статися, сказав він.

Державний секретар Хабека Грайхен опинився під тиском через те, що він брав участь у виборі нового керуючого директора Dena Міхаеля Шефера, хоча той є його найкращою людиною. У п’ятницю наглядова рада Dena вирішила знову оголосити конкурс на посаду генерального директора федеральної компанії.

Читайте також:

Читайте також:  У чому Німеччина залежить від Китаю, а чим немає

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :