ХДС сумнівається у бажанні розпустити Кліматичний фонд

0
40

Парламент та уряд штату планують розпустити фонд, проте, на думку нинішнього правління фонду, це неможливо з юридичної точки зору.

ХДС сумнівається у бажанні розпустити Кліматичний фонд

ХДС сумнівається у бажанні розпустити Кліматичний фонд

Парламентська група ХДС поставила під сумнів бажання уряду штату розпустити Кліматичний фонд MV. Партія посилається на електронний лист фонду партнерам у проекті, в якому йдеться про постійну підтримку кліматичних проектів з боку держави. Той факт, що уряд землі «схоже, активно підтримує фонд у його роботі, змушує засумніватися в тому, що уряд землі справді має намір дотримуватися політичної мети розпуску фонду», – сказав Себастьян Елерс, представник партії у парламентській комісії з розслідування діяльності кліматичного фонду, неділя у Шверіні.

У відповідь на це питання і фонд, і уряд землі послалися на рішення парламенту землі про передбачуваний розпуск фонду та на спільну заяву фонду та землі. Якщо фонд буде успішно розпущений, то проекти захисту клімату будуть передані Державному агентству захисту енергії та клімату землі Мекленбург – Передня Померанія і будуть продовжені там. За словами представника уряду, нової позиції уряду землі немає.

Кліматичний фонд критикується за підтримку будівництва газопроводу «Північний потік 2» з моменту його заснування у 2021 році. На прохання ВДП, ХДС та «зелених» у парламенті штату було створено слідчу комісію для з’ясування історії створення фонду. Парламент та уряд штату планують розпустити фонд, проте, на думку нинішнього правління фонду, це неможливо з юридичної точки зору.

Читайте також:

Читайте також:  Галерея Карштадт Кауфхоф отримала нового керівника

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :