Хлопчик чи дівчинка? Або від кого залежить стать майбутньої дитини? Трохи розчарую тих, хто вважає, що стать дитини зал…

0
124

👼Хлопчик чи дівчинка?
Або від кого залежить стать майбутньої дитини?

Трохи розчарую тих, хто вважає, що стать дитини залежить від жінки. Це не так!🤓
Поясню.
📌Відомий науковий факт, що стать дитини залежить від набору хромосом, які передаються від батьків. Якщо в наборі буде дві Х-хромосоми – народиться дівчинка. Якщо ж ХY – хлопчик. Але річ у тім, що в жіночому організмі присутні лише Х-хромосоми, тоді як в чоловічому – обидві. Кожен сперматозоїд несе в собі одну хромосому – Х або Y. Який дійде до яйцеклітини, така і буде стать дитини. Якщо Х – буде дівчинка, якщо Y – хлопчик.

Чи можна вплинути на стать дитини при зачатті?🤔 В народі існує безліч неймовірних теорій. Але жодна з них науково не підтверджена.
✔️Є теорія, що якщо завагітніти під час овуляції – буде хлопчик. Бо сперматозоїди з Y-хромосомою більш швидкі і першими доберуться яйцеклітини.
✔️Також вважають, що Y-хромосоми дозрівають швидше за Х-хромосоми. І якщо у вас частий регулярний секс – також буде хлопчик.

❗️Але все це лише домисли. Під час еякуляції в жіночий організм потрапляють мільйони сперматозоїдів. І неможливо спрогнозувати, який із них виграє в цих перегонах.
Що робити? Радіти майбутній появі малюка незалежно від статі.😍
Бережіть себе та будьте здорові❤️

Читайте також:  Чи має розмір значення?Мова піде не про те, що подумала більшість, а про гінекологічне дзеркало. Хоча візуально на дзе...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я