IG Metall вимагає більшої економічної інтеграції до ЄС

0
30

Для автомобільної та сталеливарної промисловості, а також для планованих заводів з виробництва мікросхем необхідна продумана європейська структурна політика.

IG Metall вимагає більшої економічної інтеграції до ЄС

IG Metall вимагає більшої економічної інтеграції до ЄС

IG Metall у Нижній Саксонії та Саксонії-Анхальт висловився за поглиблення економічної інтеграції до ЄС у День Європи 9 травня. «Успіх німецької економіки і, тісно пов’язана з цим, безпека робочих місць у країні залежить від успіху Європейського Союзу», – заявив керівник округу IG Metall Торстен Грегер у неділю в Ганновері. Особливо у конкуренції з Китаєм та США з їх курсом «Америка насамперед», ЄС має знайти свої власні відповіді». Він наголосив: «Відповіддю на націоналізм на Сході та Заході може бути лише велика Європа».

Для автомобільної та сталеливарної промисловості Нижньої Саксонії, а також для запланованих заводів із виробництва мікросхем у Саксонії-Анхальт необхідна продумана європейська структурна політика, «щоб сьогоднішні робочі місця мали майбутнє і в завтрашньому дні», сказав Грегер. Крім того, енергетичний поворот може бути успішним лише в тому випадку, якщо європейські держави об’єднаються. Він також закликав до більш тісної інтеграції у соціальній політиці: «Необхідно більше обговорювати права європейських працівників, справедливий розподіл тягаря та оподаткування переможців кризи».

У зв’язку з агресивною війною Росії в Україні європейська ідея набула нового значення, сказав Грегер. «За часів найбільших страждань європейська сім’я має триматися разом як ніколи тісно», – наголосив він.

Читайте також:

Читайте також:  Попит на готівку знову зростає

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :