Ілон Маск повинен нарешті купити Twitter

0
331

Генеральний директор Tesla Ілон Маск запевнив банкірів під час відеоконференції, що покупка Twitter відбудеться у п’ятницю, 28 жовтня.

Ілон Маск повинен нарешті купити Twitter

Ілон Маск хоче нарешті купити Twitter до призначеного судом терміну в п’ятницю, повідомляють американські ЗМІ. За даними фінансової служби Bloomberg із посиланням на інсайдерські кола, генеральний директор Tesla повідомив це під час відеоконференції банкірам, які допомагають фінансувати угоду вартістю 44 мільярди доларів.

Як стало відомо, банки мають надати 13 мільярдів доларів у вигляді кредитів. Зокрема, залишилося лише залагодити останні формальності, перш ніж гроші буде видано Маскою.

Угода повинна бути завершена цієї п’ятниці о 17:00 за місцевим часом (23:00 CEST). Інакше правочин, який оспорюється вже кілька місяців, опиниться в суді.

Маск збирався купити Twitter ще у квітні

Як відомо, Маск мав купити Twitter і фактично вже домовився з компанією у квітні. Однак у липні він оголосив угоду недійсною через передбачувані неправдиві відомості компанії про підроблені рахунки.

Twitter подав позов про примусове виконання угоди про покупку, і для вирішення спору було призначено судовий розгляд. На початку жовтня Маск несподівано відновив свою пропозицію щодо купівлі.

Однак він поставив умову, щоб судова справа — в якій його шанси вважалися відносно низькими — була врегульована. Проте продавець відкинув цей варіант. У компанії виникли підозри, що мільярдер може не купити Twitter, оскільки Маск поставив свою пропозицію у залежність від фінансування.

У результаті суддя припинив провадження. Але встановив крайній термін до 28 жовтня, якщо угода не відбудеться до цього часу, справу буде передано до суду.

Плани Маска

Як відомо і вже не раз повідомлялося, Маск вважає, що Twitter має гігантський потенціал для розвитку. Проте проблема на думку Маска в тому, що в компанії працює дуже багато людей — чи не втричі більше, ніж у середньому в галузі.

Читайте також:  у Заходу ніколи не скінчиться зброя для України

Тож перше, що станеться, це велике скорочення. На жаль, дві третини співробітників або навіть більше мають піти. Причому генеральний директор Twitter Параг Агравал, з великою ймовірністю, піде першим.

Загалом це логічно. Маск як суперінвестор, просто санує Twitter таким чином автоматично збільшить прибуток компанії. Для подальшого розвитку Маска має великий досвід його поточного керівництва компаніями Tesla і SpaceX. Розвиток Twitter та, можливо, його інженерного порталу буде в руках досвідчених інженерів-програмістів.

Також Маск вже згадував про кілька можливих оновлень продукту. Зокрема, він припустив, що Twitter може стати частиною якогось додатку «для всього» під назвою Х. Наприклад, у стилі популярної китайської програми WeChat.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я