Інфляція знижується – продукти дорожчають

0
49

Рівень інфляції у Тюрінгії у березні трохи знизився. Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої продовжували демонструвати найбільше зростання.

Інфляція знижується – продукти дорожчають

Інфляція знижується – продукти дорожчають

Інфляція знижується – продукти дорожчають. Рівень інфляції у Тюрінгії у березні трохи знизився, але залишається на порівняно високому рівні. Споживчі ціни були на 7,7% вищими, ніж у березні 2022 року, повідомило в четвер статистичне управління землі. У лютому 2023 року річний рівень інфляції становив 8,5% порівняно з 8,4% у січні. На це зниження особливо вплинули топковий мазут та паливо, йдеться у повідомленні. Без цих двох товарів річний рівень інфляції становив би 9% проти тим самим місяцем минулого року.

За даними статистиків, у березні 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої продовжували демонструвати найбільше зростання у річному обчисленні (+23,4%). На свіжі овочі, включаючи картоплю, довелося витратити на 27% більше. На молочні продукти та вершкове масло зростання цін порівняно з тим же місяцем минулого року, як і раніше, дуже високе (+38,6 %). На деякі овочі в магазинах спостерігалося значне зростання цін: Цибуля, часник або аналогічні продукти (+82,4%), перець (+61,1%) та цвітна капуста (+42,1%).

Загалом у країні споживчі ціни у березні зросли на 7,4 % проти тим самим місяцем минулого року, оскільки Федеральне статистичне управління підтвердило початкову оцінку у четвер. У січні та лютому було зафіксовано зростання на 8,7 % у кожному випадку.

Читайте також:

Читайте також:  У Саксонії зріс прибуток на душу населення

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :