Кадиров закликав прати з лиця землі цілі міста

0
282

Кадиров вимагає не лише обстрілювати українські міста, а й прати їх з лиця землі. Чому більше не можна несерйозно ставитися до слів Медведєва, Кадирова та інших навколопутінських персонажів?

Рамзан Кадиров / Telegram / Kadyrov_95

Голові Чеченської Республіки Рамзану Кадирову здається, що РФ «слабко відповідає» Україні. Він закликав прати з лиця землі українські міста. Подібні провокаційні заяви ми неодноразово чули від Дмитра Медведєва. Як устами придворних кремлівських блазнів формулюється ідеологія Путіна, у вівторок, 25 жовтня, в ефірі Stratera Show на радіо «Голос Берліна» обговорили ведучі Маша Майєрс та Дмитро Губін.

Що сказав Рамзан Кадиров?

«Ми вже оголосили військовий стан у тих прикордонних районах, які межують з Україною. Але вони, не соромлячись, стріляють у мирних громадян, мирних об’єктів, знищують соціальні об’єкти, вбивають дітей, старих. Ми відповіли, але не так відповідаємо, на мою думку, слабо відповідаємо. Якщо пролетів снаряд у наш бік, наш регіон, треба стерти з землі міста, щоб було видно далекий горизонт. Щоб розуміли, що не можна навіть подумати стріляти у наш бік. Ми завжди хотіли воювати, ми всі хотіли проти цього сатанізму, який нам не давали дозволяти, молитись, нам не давали виховувати свої сім’ї. Це не війна Російської Федерації чи когось, а це війна між сатанізмом та християнами та мусульманами. Сьогодні мусульмани та християни мають об’єднатися та знищити цей сатанізм», — сказав Кадиров.

Маша Майєрс: У відповідь на промову Кадирова голова Комітету з оборони Державної Думи РФ Андрій Орлов заявив, що розуміє голову Чеченської Республіки, але його пропозиція знищувати українські міста у відповідь на обстріл території Росії не підтримає.

Дмитро Губін: Принаймні поки що.

Що заявив Орлов?

«Він правильно говорить, по суті, емоційно говорить. Але ми продовжуватимемо виконувати завдання під час спеціальної операції, оскільки ми звикли, як ми вміємо це робити, оскільки нас навчали наші великі предки. Ми не воюємо з мирним населенням, ми воюємо з нацистами і ми переможемо», — сказав Орлов.

Читайте також:  Оскароносний режисер Іньяріту представив новий фільм

Маша Майєрс: А що ж ви робите тоді, знищуючи ті самі ТЕЦ та інші об’єкти енергетичної інфраструктури? Там що, нацистські гнізда? Загалом, зрозуміло, вся риторика.

Дмитро Губін: Тут дуже важлива річ. Хто такі Кадиров та Красовський? Тут їх можна сміливо поєднувати. Справа в тому, що з початком війни ідеологія Путіна, ідеологія нової російської імперії, російського світу, чого завгодно, вона не була сформульована явно, що є силою режиму, тому що неможливо заперечувати тому, що явно не сформульовано. Але це одночасно і його слабкістю. Путін не написав явно Mein Kampf, а в Росії не існує націонал-соціалістичної робочої партії, щоб за партквитком можна було взагалі відокремлювати ягнят від козлищ. Потім говорити, хто винний, хто ні.

А зараз останнім часом з’являються постаті, які починають, оскільки маргінальні, вони починають формулювати ідеологію. Над Кадировим прийнято сміятися, або над піонером у коротких штанцях на ім’я Дмитро Анатолійович Медведєв прийнято сміятися. Але вони починають формулювати ідеологію Путіна явно. І те, що ми говорили про суботні п’ять тез Дмитра Медведєва, він явно сформулював ідеологію: ми можемо все і терпітимемо світовий порядок доти, доки вважатимемо це за потрібне, а далі ми його в три копійки не ставили. Те саме Кадиров каже: ми знищуватимемо цілі міста. Путін не може сказати, що я автор урбаніцидів, тобто знищення міст з усією їхньою інфраструктурою, не кажучи вже про людей. А Кадиров це собі може дозволити. Тому час сміху над Соловйовим, над Красовським, над Медведєвим, над Кадировим, на превеликий жаль, минув. Вони явно формулюють реальну ідеологію.

Нагадаємо, у відеоформаті стрім Stratera Show транслюється щодня у будні з 14:00 до 16:00 на сайті нашого видання aussiedlerbote.de.

Читайте також:  Картину-загадку да Вінчі виставлять у Саудівській Аравії

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я