Каньє Вест більше не мільярдер

0
263

Репер втратив велику суму після розірвання співпраці з Adidas.

Після гучного скандалу: Каньє Вест більше не мільярдер.

Відомий американський репер неодноразово відрізнявся антисемітськими заявами. У зв’язку з цим його екс-дружина Кім Кардаш’ян повідомила 2 роки тому про те, що музикант має біполярний розлад. Однак багатьох таке виправдання не влаштовувало. Після нападок аудиторії Adidas припинив співпрацю з репером. Тепер журнал Forbes повідомляє про те, що Каньє Вест більше не мільярдер.

Каньє Вест більше не мільярдер

За даними Forbes, відомий музикант Каньє Вест, який зараз виступає під псевдонімом Йе, більше не є мільярдером. «Без Adidas Є коштує 400 мільйонів доларів. Решта стану Йе, за оцінками Forbes, складається з нерухомості, готівки, його музичного каталогу та 5% акцій фірми Skims», – повідомляється на сайті журналу.

Також за повідомленнями Forbes, репер завжди був незадоволений результатами журналу та вважав, що його дохід часто недооцінюють. Після того, як у 2020 році він вперше потрапив до списку мільярдерів, він написав у Forbes і заявив, що його дохід становив не 1, а 3,3 млрд. доларів.

Скандал навколо Adidas

На адресу відомого музиканта Каньє Веста, який неодноразово робив гучні антисемітські заяви, розпочався справжній протест. Довгий час він був спрямований не лише на артиста, а й на ті компанії, які співпрацювали з ним. Наприклад, голова ради євреїв Німеччини Йозеф Шустер звернувся кілька днів тому до виробника спортивного одягу та інших товарів Adidas із заявою. Він вимагає від компанії припинити спільну роботу з музикантом.

Після гучного скандалу з Adidas Каньє Вест більше не мільярдер.  Фото: kit lau/shutterstock.com

Шустер також розповів про те, що постійні антисемітські висловлювання артиста дуже тяжко переживаються євреями не лише в Німеччині, а й в інших країнах. Голова ради попросив компанію позначити свою думку щодо цього питання.

Читайте також:  «Вирішив рятуватися тут». Чому не всі росіяни тікають із країни

Adidas не змусив себе довго чекати і практично відразу відреагувала на негатив на свою адресу. Представники компанії повідомили про те, що було ухвалено рішення припинити співпрацю з Є.

Каньє Вест більше не мільярдер: висловлювання музиканта

Каньє Вест відомий своїми гучними висловлюваннями та витівками. На їхньому фоні колишня дружина репера зізналася 2 роки тому в тому, що її чоловік має біполярний розлад.

Артист неодноразово публікував у своїх соцмережах пости, які були класифіковані як антисемітські. Однак незважаючи на те, що деякі перестали співпрацювати з музикантом, Adidas якийсь час продовжував спільну роботу з Вестом доти, доки в інтернеті не з’явилися кадри, на яких репер каже, що він може робити антисемітські висловлювання, але Adidas все одно буде продовжувати працювати спільно.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я