Кількість пекарень у Німеччині продовжує скорочуватися

0
36

Енергетична криза та зростання вартості сировини лягають тягарем на компанії.

Кількість пекарень у Німеччині продовжує скорочуватися

Кількість пекарень у Німеччині продовжує скорочуватися

Кількість пекарень у Німеччині продовжує скорочуватися. Минулого року знову зникло більше пекарень, аніж з’явилося нових. За даними Центральної спілки німецької хлібопекарської торгівлі, наприкінці 2022 року до реєстру пекарень було внесено трохи більше 9600 пекарень. Це приблизно на 3,6% менше, ніж попереднього року. Згідно зі звітом, 780 хлібопекарських підприємств зникли з ринку. За той же період було засновано лише 422 нових підприємства. Зрештою, у 2021 році з’явилося лише 380 нових підприємств.

Президент асоціації Міхаель Віпплер зазначив, що молоді підприємці, зокрема, беруть майбутнє до своїх рук і з упевненістю дивляться на майбутнє, незважаючи на складні умови минулого року. Тим не менш, енергетична криза, що триває, і зростання вартості сировини, як і раніше, лягають тягарем на компанії. «Передусім, необхідно покращити політичні умови, і на порядку денному стоїть питання термінового скорочення бюрократії».

За даними асоціації, торік оборот галузі становив близько 16,27 млрд. євро. Це на 9,4% більше, ніж минулого року. Однак збільшення відбулося переважно за рахунок загального зростання цін.

Читайте також:

Читайте також:  Вибір місця для терміналу ЗПГ на Рюгені викликає критику

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :