КОК та міфи Кілька десятиліть навколо КОК тривають суперечки щодо їх ефективності та небезпеки. Де міф, а де правда Р…

0
134

⭕️КОК та міфи⭕️

Кілька десятиліть навколо КОК тривають суперечки щодо їх ефективності та небезпеки.
Де міф, а де правда🤔

📌Розберемо найпоширеніші твердження!
🔺КОК – причина раку. Дослідження підтверджують, що їх прийом протягом тривалого часу навпаки знижує ризик розвитку раку репродуктивних органів.
🔺Протизаплідні таблетки негативно впливають на можливість завагітніти в майбутньому. Це не так. Жіноча фертильність залишається на тому ж рівні, що й була до початку прийому КОК.
🔺Після КОК складно завагітніти. Неправда. Жінка може відразу завагітніти. Якщо в складі таблеток не було фолієвої кислоти – то треба її почати приймати.
🔺КОК = зайва вага. Частина правди в цьому є. Тут грає роль як схильність жінки до швидкого набору ваги, так і специфіка деяких видів оральних контрацептивів.
🔺Потрібно робити перерву в прийомі КОК – це не доведено. Але доведено інше. Перші 3 місяці переривати прийом небажано – підвищується ризик згущення крові.
🔺Коли ви покинете пити таблетки – то ваш менструальний цикл не відновиться. Це не зовсім так. У деяких випадках порушення можуть виникнути. Але робота яєчників нормалізується протягом 3 місяців. Відповідно і налагодиться цикл.

✅Любі мої, головне – дотримуйтесь одного правила. Перед тим, як почати прийом КОК, обов’язково проконсультуйтесь з лікарем, пройдіть огляд, за потреби здайте аналізи. І лише тоді лікар підбере оральні контрацептиви, які підійдуть саме вам.

😎До речі, завжди тривала розробка КОК для чоловіків. А нещодавно у США експериментальний варіант чоловічих контрацептивів пройшов вдале тестування на щурах. Тож є надія, що відповідальність за оральну контрацепцію частково впаде на чоловічі плечі👍
Бережіть себе та будьте здорові ❤️

Читайте також:  Біль чи дискомфорт після статевого актуІноді після статевого акту жінка може відчувати легкий дискомфорт протягом кіль...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я