Комісія з монополій виступає за розподіл Deutsche Bahn

0
32

ХДС/ХСС представили концепцію поділу Deutsche Bahn. Комісія з монополій також виступає за це. Але як це може виглядати та що це дасть?

Комісія з монополій виступає за розподіл Deutsche Bahn

Комісія з монополій виступає за розподіл Deutsche Bahn

Комісія з монополій підтримує пропозицію ХДС/ХСС щодо поділу Deutsche Bahn. «На думку Комісії з монополій, переваги повного поділу інфраструктурних та транспортних підрозділів переважують недоліки. Метою має бути поділ операторів інфраструктури та користувачів цієї інфраструктури», – заявив голова Комісії з монополій Юрген Кюлінг газеті Süddeutsche Zeitung. “У результаті ми отримаємо компанію, яка буде зацікавлена ​​тільки в тому, щоб мережа добре використовувалася і добре функціонувала”. Тоді, за його словами, більше не буде стимулів перешкоджати конкурентам у мережі. “Це, за нашою оцінкою, досить швидко змінить ситуацію для клієнтів, інших постачальників залізничних послуг та інвестицій у мережу”.

Комісія з монополій консультує федеральний уряд з питань конкуренції. Раніше ХДС/ХСС представили концепцію, згідно з якою мережу, залізничні станції та енергетичні підрозділи будуть виділені із групи DB та об’єднані в інфраструктурну компанію федерального уряду. Згідно з цими планами, підрозділи місцевого транспорту, далекого транспорту та вантажних перевезень залишаться у складі залізниць, які також будуть оптимізовані. Кюлінг оцінив цю пропозицію як «хорошу». Заплановану світлофорами інфраструктурну компанію, яка має об’єднати інфраструктурні підрозділи залізниць, він охарактеризував як крок у правильному напрямку, але тільки як півкроку.

Читайте також:

Читайте також:  Мешканці Мекленбурга-Передньої Померанії не можуть збирати

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :