Кречман бере на себе відповідальність перед муніципалітетами

0
44

У той час як держава відповідає за підготовку вчителів, саме муніципалітети мають забезпечити «матеріальну базу» із сучасною цифровою інфраструктурою.

Кречман бере на себе відповідальність перед муніципалітетами

Кречман бере на себе відповідальність перед муніципалітетами

У вирішенні таких проблем, як оцифрування шкіл, прем’єр-міністр землі Баден-Вюртемберг Вінфрід Кречманн поклав відповідальність на муніципалітети. “Немає сенсу одному рівню думати, що він може отримати гроші від іншого, який знаходиться в таких же фінансових обмеженнях”, – заявив глава уряду у вівторок. «Поки що це відповідальність муніципалітету». У той час як держава відповідає за підготовку вчителів, сказав він, саме муніципалітети мають забезпечити «матеріальну базу» із сучасною цифровою інфраструктурою.

За старих часів це фінансування було простіше: «У минулому це була дошка, яка, звичайно, була дешевою», – сказав Кречманн. «Її потрібно було фарбувати кожні 30 років, потім міняти крейду та губки, а вода не мала значення». Сьогодні ситуація зовсім інша, – сказав він. «І тепер, звичайно, муніципалітети приходять і кажуть, що тепер держава має платити», – розкритикував прем’єр-міністр і наголосив: «Держава зовсім не зобов’язана платити. Насамперед, платити повинні муніципалітети, це їхня робота».

Після вже вкладених мільярдів міста та муніципалітети Баден-Вюртемберга нещодавно зажадали додаткових інвестицій для цифровізації шкіл. Серйозне фінансування необхідне оснащення 130 000 вчителів таким устаткуванням, як ноутбуки. Ще більший шматок знадобиться для оснащення 1,5 мільйонів учнів у штаті.

Кречманн сказав, що він чекає жорстких дебатів з містами та муніципалітетами щодо виділення коштів. “Це призведе до жвавих дебатів у спільній фінансовій комісії”, – сказав він. «Але ми всі маємо зробити свою домашню роботу, коли йдеться про такі серйозні структурні зміни». Муніципалітети повинні враховувати той факт, що вони самі також затребувані, і що ми не можемо просто надати гроші.

Читайте також:  Хабек знову називає кадрове рішення помилкою

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :