куди найдешевше їхати відпочивати

0
100

Найменша інфляція спостерігається у Франції — 6,2%.

83% інфляції у Туреччині: куди найдешевше їхати відпочивати фото 1

У 2022 році населення Німеччини страждає від найсильнішої інфляції, але як уже багато хто знає, в інших країнах справи не кращі. Літо закінчилося, проте для багатьох німців канікули лише розпочинаються. Де відпочити, щоб не відчути всю красу інфляції в єврозоні?

Інфляція за кордоном: наскільки сильно подорожчав відпочинок у Європі?

Будь-хто, хто планує відпустку в ЄС, також повинен очікувати на суттєве збільшення витрат у більшості країн перебування. Це тенденція, яка триває вже кілька місяців. Наприклад, через зростання цін на енергоносії, деякі готелі в Німеччині почали вводити фіксовану плату за електроенергію. В інших країнах Європи картина приблизно така сама.

Порівняємо рівень інфляції

Нині рівень інфляції у Німеччині становить 10,9%. Станом на 25 жовтня найнижчі показники інфляції спостерігаються у Франції (6,2%), Мальті (7,4%) та Фінляндії (8,4%). Найвищу інфляцію показали: Естонія (24,1%), Литва (22,5%) та Латвія (22,0%). Відпочинок у цих країнах нині набагато дорожчий, ніж у попередні роки. Проте реальні витрати в порівнянні не обов’язково повинні бути вищими, ніж у Німеччині: «країни Європи з вищою інфляцією — це, як правило, ті, чий рівень цін переважно нижчий, ніж у Німеччині», — пояснює представник компанії A3M Global. Monitoring.

83% інфляції у Туреччині, 17% у Нідерландах та 12% у Греції; рекордна інфляція у єврозоні. Фото: Torsten Dettlaff/pexels.com

Рівень інфляції у популярних туристичних країнах на вересень 2022 року:

 1. Нідерланди – 17,1%.
 2. Греція – 12,1%.
 3. Австрія – 10,9%.
 4. Данія – 11,1%.
 5. Португалія – 9,8%.
 6. Італія – 9,4%.
 7. Іспанія – 9,0%.
 8. Кіпр – 9,0%.
 9. Ірландія – 8,6%.
 10. Мальта – 7,4%.

Джерело: Євростат, гармонізований індекс споживчих цін.

Туреччина – рекордна інфляція за останні 24 роки

Особливо сильно інфляція вдарила по Туреччині. У вересні рівень інфляції становив 83,45%, про що повідомляє національне статистичне управління Анкари. Це більш ніж на 2% більше, ніж у серпні, коли споживчі ціни зросли на 80,21% у річному обчисленні. За офіційними даними, ціни на продовольчі товари за останній місяць зросли на 93%. Проте незалежні групи оцінюють реальний рівень інфляції у Туреччині 186,27%.

Читайте також:  Рікарда Ланг відкидає звинувачення у непотизмі

Втім, згідно з даними туроператора Tui (купленим путівкам), Туреччина досі залишається одним із найпопулярніших туристичних напрямків.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :