Квитки у Берліні дорожчають із суботи

0
44

З суботи кожна поїздка у громадському транспорті Берліна та Бранденбурга коштуватиме на 20 центів дорожче. З 1 квітня Verkehrsverbund Berlin-Brandenburg (VBB) підвищив ціни на квитки. У результаті з суботи єдиний квиток у районі Берліна AB коштуватиме 3,20 євро, а коротка подорож – 2,20 євро. Квиток для зони АВС, який необхідно придбати, наприклад, для поїздки з центру Берліна до аеропорту Берлін-Бранденбург, коштуватиме 4,00 євро. Ціна квитка на 4 поїздки у тарифній зоні AB зросте з 9,40 до 10,00 євро.

Абонемент VBB-Umweltkarte Berlin ABC із щомісячним прямим дебетом із квітня коштуватиме 88,00 євро на місяць. Абонемент VBB-Umweltkarte Berlin AB зі щомісячним прямим дебетом подорожчає з 63,42 євро до 66,90 євро на місяць лише з 1 травня. До цього часу в цій тарифній зоні Берліна, як і раніше, діє 29-євро-квиток. Продовження цієї пропозиції після квітня все ще обговорюється на політичній арені Берліна, але безперешкодне підключення до 1 травня вже не вважається за можливе.

Багато пасажирів, швидше за все, перейдуть із Umweltkarte на запланований на травень квиток за 49 євро, який діятиме на всій території Німеччини. Umweltkarte пропонує можливість брати із собою інших пасажирів у певний час, а також його можна передавати. Ні те, ні інше не стосується Deutschlandticket.

Ціна на єдиний квиток AB у Потсдамі з суботи зросте з 2,30 до 2,50 євро. У Бранденбург-ан-дер-Хавелі, Франкфурті-на-Одері та Котбусі наприкінці місяця за квиток AB стягуватиметься 2,10 євро.

Сьогодні о 10:39

Заголовне фото: Christoph Soeder/dpa/Symbolbild

Читайте також:  Вибір місця для терміналу ЗПГ на Рюгені викликає критику

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :