Китайські електромобілі рятують венчурний сектор країни

0
267

6 мільярдів інвестицій за неповний рік.

Китайські електромобілі рятують венчурний сектор

Китайські електромобілі рятують венчурний сектор Піднебесної від різкого обвалу. На тлі скорочень інвестицій в інші галузі виробництво машин на електроприводі тільки збільшує кількість нових угод.

Китайські електромобілі рятують венчурний сектор економіки країни

До другої половини 2022 року в Китаї лідерами із залучення інвестицій були далеко не електромобілі. А інтернет-комерція, послуги освіти та сфера нерухомості.

Ось лише ознаки рецесії прийшли і до Азії. Через це вищезгадані галузі втратили інтерес з боку інвесторів. Бо попит на іпотеку різко впав, а рівень побутового споживання населення точно не зростає.

Аналітична фінансова компанія Prequin явно виявляє зацікавленість інвесторів на ринку електромобілів. Згідно з наданим звітом, за 9 місяців у китайські проекти цієї сфери вклали 6 мільйонів доларів. Що й перетворило цю галузь на тренди місцевого бізнесу, що задає.

Китайські електромобілі рятують венчурний сектор як повністю, так і частинами

Головним об’єктом інвестицій стало виробництво самих транспортних засобів. У цей напрямок вклали 3 мільярди доларів – тобто. половину всіх коштів.

Але сектор електромобілів приваблює інвесторів і окремими частинами. Так Prequin зазначає, що значні суми вклали і у виробництво двох важливих компонентів: батарей та напівпровідників.

Особливо важливим є другий напрямок. Адже безперервна війна Китаю з коронавірусом вже призвела виробництво напівпровідників до нестабільного стану. Що, до речі, викликало проблеми у всій світовій промисловості.

Китайські електромобілі рятують венчурний сектор за рахунок держави

Але варто зрозуміти, чому саме ця галузь отримує стільки уваги від інвесторів. Так, безперечно, електромобілі в останні 5 років стали одним із головних трендів бізнесу. І є символом прагнення майбутнього.

Але виробництво таких транспортних засобів все ще має низьку рентабельність. І в сучасних економічних обставин цей аспект став ще більш відлякуючим. Лише інвестори продовжують вірити в електромобілі.

Читайте також:  Amnesty International: латвійська влада застосовувала тортури

Виробництво китайських електромобілів все ще приваблює інвесторів.  Фото: Robert Way/Shutterstock.com

А пов’язано це із венчурною структурою. Справа в тому, що чималу частину коштів як інвестиції компанії отримують від китайської держави. Тобто. адміністрація провінції під виглядом бізнес-вкладення просто субсидує свого виробника.

Так влада утримує інтерес іноземних підприємців. І мотивують тих вкладати свій капітал у найживішу сферу.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я