Лідери ХДС хочуть створити транснаціональний орган з енергетики

0
31

Для досягнення цієї мети ми хочемо покращити мережу енергетичного регіону Берлін-Бранденбург – за допомогою спільного робітничого комітету політиків, постачальників енергії та мережевих операторів з обох федеральних земель», – сказав Вегнер.

Лідери ХДС хочуть створити транснаціональний орган з енергетики

Лідери ХДС хочуть створити транснаціональний орган з енергетики

Два лідери парламентських партій ХДС Берліна та Бранденбурга, Кай Вегнер та Ян Редманн, домовилися про розширення співробітництва в галузі захисту клімату та енергетики. У вихідні Вегнер взяв участь у спільному закритому засіданні земельної партії ХДС Бранденбурга та земельної парламентської групи у Науені. Вегнер хоче бути обраним правлячим бургомістром Берліна наступного тижня.

Згідно з заявою парламентської фракції ХДС землі Бранденбург, Вегнер сказав: «Важливо консолідувати та зміцнювати політичну співпрацю між двома землями». Берлін і Бранденбург також мають амбітні цілі в галузі енергетики та клімату, сказав він. «Ми хочемо підвищити надійність постачань, забезпечити стабільні ціни та стати кліматично нейтральними. Для досягнення цієї мети ми хочемо покращити мережу енергетичного регіону Берлін-Бранденбург – за допомогою спільного робітничого комітету політиків, постачальників енергії та мережевих операторів з обох федеральних земель».

Редманн сказав, що поліпшення пропозицій щодо мобільності може бути успішним лише разом. «Ми також зможемо досягти прогресу в галузі енергетики та захисту клімату лише рука об руку. (…) Розвиток водневої економіки стане центральним завданням обох земель». Бранденбурзькі політики ХДС хотіли подати результати своєї закритої зустрічі у вівторок.

Читайте також:

Читайте також:  ЄС відстає у розвитку вітроенергетики

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :