Лікарі США заявили про небезпеку обтяжених ковдр для немовлят

0
21

Експерти заявили, що обтяжені ковдри, популярні серед дорослих людей, які страждають на безсоння, можуть бути небезпечними для немовлят, передає NUR.KZ з посиланням на The Washington Post.

Цей матеріал – частина нашого щоденного розсилання. Якщо ви хочете отримувати свіжу розсилку, підписуйтесь на неї тут і отримуйте її, де вам зручно (поштою або Telegram).

Обтяжені ковдри, що містять наповнювач у вигляді дрібних бусин або гречаної лушпиння, стали популярні серед дорослих, які страждають на безсоння або тривогу. Споживачі заявляють, що тиск від ковдри надає на них заспокійливу дію та полегшує засипання.

При цьому деякі компанії почали випускати такі продукти для дітей. У тому числі для немовлят. Це викликало тривогу серед педіатрів та експертів у галузі безпеки продуктів, у тому числі з Consumer Reports, які заявляють, що ці продукти випускаються без будь-яких стандартів безпеки. Крім того, немає досліджень, що доводять безпеку обтяжених ковдр.

У червні 2023 року Американська академія педіатрії у листі Комісії з безпеки споживчих товарів заявила, що обтяжені товари для сну ніколи не слід використовувати для немовлят.

Рейчел Мун, професор педіатрії Університету Віргінії та голова робочої групи Американської академії педіатрії з дослідження синдрому раптової дитячої смертності, заявила, що ці товари ніяк не регулюються, а батьки, думаючи, що в магазинах продаються тільки безпечні товари, бездумно купують таку.

Комісія з безпеки споживчих товарів США, федеральна агенція, відповідальна за забезпечення захисту споживачів від небезпечних продуктів, нещодавно оновила свої рекомендації щодо безпечного сну для немовлят.

Комісія рекомендувала батькам не використовувати обтяжені ковдри для дітей, оскільки вони можуть нерівномірно впливати на тіло немовляти і викликати потенційні проблеми з диханням.

Читайте також:  Помер відомий російський коментатор Василь Уткін

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я