Лінднер хоче посилити боротьбу з організованою злочинністю

0
31

Федеральний міністр фінансів Лінднер оголосив, що митниця отримає більше співробітників, сучасніші технології та нові структури для боротьби з організованою злочинністю.

Лінднер хоче посилити боротьбу з організованою злочинністю

Лінднер хоче посилити боротьбу з організованою злочинністю

За допомогою збільшення кількості співробітників, сучасних технологій та зміни структури федеральний міністр фінансів Крістіан Лінднер хоче посилити боротьбу з організованою злочинністю та відмиванням грошей.

«Ми маємо продовжувати на рівних боротися з висококонспіративними та переважно міжнародними злочинними структурами», – сказав лідер ВДП. «Наша мета має полягати в тому, щоб отримати перевагу над кримінальними структурами, ставши ще більш цілеспрямованими, ефективними та потужними».

У зв’язку з цим Лінднер доручив Головному митному управлінню створити до другого кварталу 2025 року центр боротьби з організованою злочинністю (ВП) у митному управлінні карного розшуку. Регіональні центри з розслідування ВП мають бути створені у Службі митних розслідувань та у Службі фінансового контролю за підпільною зайнятістю. Також планується створити інноваційний центр оперативно-технічної та слідчої підтримки митних органів. Служба митних розслідувань також має бути посилена у кадровому відношенні, хоча масштабів цього ще не визначено.

Збитки обчислюються мільярдами

«Ми починаємо з того, що завдає злочинцям найбільших збитків, а саме з незаконно отриманих активів», – сказав Лінднер. Тому будуть створені спеціалізовані підрозділи з фінансових розслідувань та повернення активів. За словами Лінднера, масштаби збитків, завданих організованою злочинністю, важко оцінити. Проте, він обчислюється мільярдами.

На презентації концепції у парку його міністерства міністра фінансів супроводжували озброєні до зубів офіцери у капюшонах, які використовуються в операціях проти організованої злочинності.

«Особливо у сфері організованої злочинності факти стають дедалі складнішими, злочинці діють професійно, готовність до застосування насильства зростає», – сказав президент Митного управління кримінальних розслідувань Тіно Ігельман. «Ми маємо примудрятися бути на крок попереду злочинних груп. Тому центр технічних інновацій має особливе значення.

Читайте також:  Росія підготувалася до стелі нафтових цін

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :