Лінднер змушений відкласти поїздку до Китаю

0
36

СвДП хоче, щоб Німеччина була наполегливішою по відношенню до Пекіна. Тепер Міністерство фінансів Китаю відмінило візит Лінднера. Офіційно з причин, пов’язаних із розкладом.

Лінднер змушений відкласти поїздку до Китаю

Лінднер змушений відкласти поїздку до Китаю

Міністр фінансів Крістіан Лінднер змушений скасувати свою поїздку до Пекіна, заплановану на цей тиждень. У вихідні Міністерство фінансів Китаю попросило перенести переговори між двома міністрами, заплановані на 10 травня, з причин, пов’язаних із розкладом, повідомляє Федеральне міністерство фінансів. Спочатку візит був призначений для підготовки німецько-китайських урядових консультацій та фінансового діалогу на високому рівні.

Тим не менш, у середу Лінднер, як і планувалося, хоче вилетіти до Японії на переговори міністрів фінансів країн Великої сімки. За даними Міністерства фінансів, китайська сторона запропонувала альтернативну дату зворотного вильоту з Японії. Однак Лінднер не зміг перенести дату в такий короткий термін.

Як повідомляється, зустріч буде проведено у пізніший термін. «Чи пов’язана скасування зустрічі з позицією ВДП, згідно з якою Німеччина має поводитися самовпевнено стосовно Пекіна, є предметом спекуляцій», – заявили у міністерстві. У будь-якому випадку відстрочка не змінює позиції».

Читайте також:

Обговорення

Читайте також:  Економіка Берліна зросте вище середнього по Німеччині

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :