Локдаун у Китаї: влада посилює заходи

0
407

Люди знову сидять по хатах.

Локдаун у Китаї

Локдаун у Китаї активно обговорює місцеве населення. Влада повідомила більш ніж про 1000 нових випадків зараження коронавірусом у країні за останні три доби.

У багатьох містах від центральної частини Китаю до північного заходу закриваються будівлі та блокуються райони через спалах COVID-19. Влада каже, що у такий спосіб вона бореться з високою захворюваністю на вірус.

Локдаун у Китаї містами

Ухань. У місті, в якому вперше і був помічений коронавірус, хворих на даний момент не так багато. Протягом тижня COVID-19 в середньому занедужало від 20 до 25 осіб на день. Незважаючи на добрі показники, близько 800 тисяч людей змушені залишатися вдома до 30 жовтня. Ймовірно, вони були в контакті із хворими.

Крім цього, у місті на якийсь час призупинили продаж свинини. Це було викликано тим, що на думку уряду, один випадок зараження коронавірусом був пов’язаний із постачанням м’яса.

Гуанчжоу. У четвертому за величиною місті Китаю влада заявляла про високий ризик заразитися ковідом. Через це багато мешканців залишилися вдома. Спалахи та локдаун тривають у цьому місці вже четвертий тиждень.

Ситуація у Пекіні

Пекін. У столиці Китаю на невизначений термін було закрито тематичний парк Universal Resort. Керівництво ухвалило таке рішення через те, що в одного відвідувача виявився позитивний тест на COVID-19.

Сінін. У місті почали підніматись ціни на деякі товари, а з полиць почали зникати продукти. Про це у соціальних мережах заявляють мешканці.

Читайте також:  Австралія та Японія мають намір зміцнювати співпрацю

«Щоб знизити ризик передачі, деякі овочеві та фруктові магазини було закрито та поміщено на карантин», — заявив місцевий чиновник.

Інші міста. Відразу в кількох районах Китаю було введено обмеження, а місцевих жителів відправлено на карантин. За словами влади, таким чином вони борються зі спалахами.

Багато разів уряд Китаю говорив про те, що вживатиме заходів для того, щоб знизити кількість хворих і не дати вірусу поширитися. З такими рішеннями влади погоджуються не всі жителі.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я