Любов до читання може допомогти дитині подолати підліткові проблеми, з'ясували експерти

0
29

Діти, які захоплені читанням та присвячують йому час, краще справляються з навчанням та мають міцніше психічне здоров'я у підлітковому віці. The Washington Post.

Цей матеріал – частина нашого щоденного розсилання. Якщо ви хочете отримувати свіжу розсилку, підписуйтесь на неї тут і отримуйте її, де вам зручно (поштою або Telegram).

Результати дослідження, опублікованого в журналі Psychological Medicine, були засновані на даних про 10 243 підлітків, включаючи результати аналізів, клінічних обстежень та сканування мозку, а також інформацію, надану батьками, опікунами та вчителями.

Учасники були поділені на групи. До першої групи віднесли тих, чий активний досвід читання становить від 3 до 10 років. Це діти, які захопилися цим заняттям у більш ранньому віці. У представників другої групи звичка до читання сформувалася трохи пізніше або взагалі не сформувалася.

Дослідники виявили, що когнітивні здібності були кращими, а психічних проблем було менше у тих підлітків, у яких у віці до 9 років сформувалася звичка читати заради задоволення.

Дослідники виявили такі переваги читання, як розвиток пам'яті, грамотніша мова та краща академічна успішність. Крім того, діти, які звикли читати, демонстрували менше ознак стресу та поведінкових проблем. Наприклад, вони були менш схильні до агресивних чи імпульсивних дій.

Читайте також:  зірка "Чудового віку" Мерьєм Узерлі показала, як виглядала 16 років тому

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я