Мабуть одна з тем, яка найбільше покрита міфами, хибними твердженнями Це є основою для постановки хибних діагнозів та к…

0
23

Мабуть одна з тем, яка найбільше покрита міфами, хибними твердженнями👩🏼‍⚕️

Це є основою для постановки хибних діагнозів та комерції, непотрібних оперативних втручань.
Більшість жінок не знають, що таке яєчниковий резерв і легко йдуть на зустріч рекомендаціям, щоб чим довше зберегти його, приймаючи різні БАДи, медикаменти.💊

Важливо знати, що ми отримуємо яйцеклітини (первинні статеві клітини) в період ембріонального розвитку🧬Спочатку це мільйони. Але вже навіть при вагітності у майбутньої дівчинки кількість яйцеклітин швидко падає.

За життя жінки існує три кардинальні хвилі падіння кількості яйцеклітин:

-перша, яка спостерігається відразу після народження, що пов‘язана з різким рівнем падінням материнських гормонів у новонародженої дівчинки

-другий в період статевого дозрівання.

-третій в 38-40 років. І саме цей вік вважається критичним в плані вагітності. Це не значить, що жінка не може завагітніти. Просто кількість яйцеклітин, особливо з якісним генетичним кодом низька.

Доходячи до певної кількості фолікулів ( приблизно по 1000) у кожному яєчнику наступає менопауза. Ми не знаємо точне число, при якому починається менопауза, це все відносне поняття.

Такі яєчники стають інертними і з них дуже важко отримати яйцеклітину.
Ось ці хвилі контролюються генами, які регулюють швидкість гибелі яйцеклітин🧬 і на цей процес неможливо вплинути.

Зменшується не тільки кілікість яйцеклітин : погіршується генечна їхня якість.
Важливо знати, що у світі не існує ні одного препарату, методу, технології, який би дозволив зупинити процес старіння яйцеклітин.

Ніякий контрацептив не збереже від цього, особливо, коли кажуть, що яєчники будуть відпочивати під час прийому КОК (комбінованих оральних контрацептивів) буде зберігатись резерв яйцеклітин. Навіть при прийому контрацептивів відбувається генетично-запрограмована гибель яйцеклітин.

Читайте також:  Ступінь чистоти в мазку на флору – що це і чи потрібно взагалі?Розбираємо гінекологічні питання!...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я