Made-in-China.com проводить віртуальну виставку

0
267

Джерело: Преса Рівне

З більш ніж 5000 постачальників Sourcing Expo цього року – найбільша в історії виставка порталу.

Made-in-China.com, провідна китайська платформа електронної комерції B2B, з 15 по 31 жовтня 2022 року проводить свою щорічну віртуальну виставку постачальників через свій веб-сайт та мобільний додаток.

З більш ніж 5 000 постачальників, зареєстрованих як учасники онлайн заходу, Sourcing Expo надасть глобальним покупцям фантастичний досвід онлайн пошуку постачальників і допоможе знайти нові можливості для бізнесу. Це найбільша в історії віртуальна виставка порталу.

Made-in-China.com пропонує віртуальну альтернативу очним зустрічам

Безперечно, поїздки до Китаю, як і раніше, залишаються значною мірою непрактичними. Як наслідок Made-in-China.com докладає всіх зусиль, щоб забезпечити безперервність бізнесу для глобальних покупців.

В цьому році Sourcing Expo можна розглядати як онлайн-карнавал для покупців. Як стало відомо, працюють чотири віртуальні виставкові павільйони: «Запуск нової продукції», «Вибір фабрик», «Центр онлайн-торгівлі» та «Єдина торгова точка» (One-Stop Shopping). Безперечно, всі вони можуть подарувати відвідувачам казковий досвід пошуку постачальників.

Наприклад, у павільйоні «Запуск нової продукції» зібрані та демонструються у прямому ефірі абсолютно нові продукти з актуальним дизайном, технологіями та тенденціями. Відібрані постачальники з 16 категорій проведуть презентацію нових продуктів, екскурсію заводами та жваво поспілкуються з покупцями про вимоги до закупівель.

Якщо ви хочете дізнатися про деяких найкращих китайських постачальників заздалегідь, ви можете відвідати офіційний обліковий запис Made-in-China.com у Facebook, щоб отримати презентаційне відео.

Торгівля без кордонів

Перебуваючи в залі One-Stop Shopping, очікується величезного успіху в пошуку постачальників. Made-in-China.com створює готелі, спортзали, оздоблювальні матеріали, автозапчастини та офіси — це 5 поширених сценаріїв пошуку постачальників з використанням передових технологій. У результаті на Made-in-China.com покупці можуть знайти постачальників за принципом одного вікна, скоротити період пошуку і підвищити ефективність.

Читайте також:  Прем'єр Австралії виправдовує недопуск підкомітету ООН до в'язниць.

У павільйоні «Центр онлайн-торгівлі» покупці можуть розміщувати миттєві замовлення на низку товарів легкої промисловості. До речі, Made-in-China.com пропонує різноманітні купони на знижки, які покупці можуть використовувати під час укладання угод.

Крім того, весь процес торгівлі знаходиться під надійним захистом. Made-in-China.com пропонує гарантійний сервіс для захисту грошей та якості продукції. Якщо продукція надсилається через логістику Made-in-China.com, весь процес повністю візуалізований. Виставка Sourcing Expo працюватиме до 31 жовтня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я