Менструації – відхилення від норми. Менструації – знайома річ для всіх жінок. Гінекологи наголошують – якщо маєте відхи…

0
71

⭕️Менструації – відхилення від норми.

✔️Менструації – знайома річ для всіх жінок. Гінекологи наголошують – якщо маєте відхилення від норми, то варто звернутись до спеціаліста.

🧐Але що вважається нормою?
У нормі менструації починаються у дівчат віком 11-15 років. Тривалість менструального циклу – 21-35 днів. Час менструації – від 3 до 7 днів. Кількість виділень зручно визначати по прокладці – якщо вона на 4 краплі і не заповнюється повністю за 4 години, то це є варіантом норми.

📍Які менструації та цикл не є нормою?
➖Рясні менструації – це коли прокладка на 4 краплі заповнюється максимум за 2 години та іноді доводиться використовувати 2 засоби гігієни (тампон+прокладка).
➖Якщо ви помітили згустки крові розміром 1,5-2 см.;
➖Якщо менструація триває понад 8 днів, при цьому виділення рясні.
➖Якщо цикл триває менше 21 дня або ж більше 35 днів.
Такі ознаки можуть бути симптомами ендометріозу, міоми, порушення згортання крові, поліпів, гіперплазії, гормонального дисбалансу. Помітили їх у себе? Зверніться до гінеколога.

📍Відхиленням від норми також є:
➖тривалість менструації менше 3-ох днів;
➖мізерні виділення – коли достатньо гігієнічних прокладок;
➖цикл довше 35 днів;
➖відсутність менструацій у 16 років.
Це може свідчити про дефіцит естрогенів, хронічні запальні захворювання порожнини матки, стоншення ендометрію. Вагома причина звернутись до гінеколога.

❗️Пам’ятайте, що порушення менструального циклу чи нерегулярні менструації треба лікувати. В майбутньому це може призвести до безпліддя чи викиднів.
Бережіть себе та будьте здорові.❤️

Читайте також:  Масаж йоні.Уявляю ваш здивований погляд і питання в голові – Що це взагалі так...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я