Мер Бремена закликав до термінового введення стелі цін на газ

0
102

Андреас Бовеншульте побоюється, що мешканці Німеччини отримають заплановану допомогу надто пізно.

Мер Бремена закликав до термінового

Мер Бремена закликав до термінового запровадження стелі цін на газ, щоб допомогти мешканцям ФРН, які опинилися у складній фінансовій ситуації. Андреас Бовеншульте (СДПН) вважає, що федеральному уряду необхідно внести деякі зміни до планів щодо обмеження цін на енергоносії.

На думку Бовеншульте, стримування цін на газ є правильним рішенням. “Однак це обмеження буде введено надто пізно”, – додав глава міста Бремен.

Пропозиції політика

Бовеншульте закликав федеральний уряд змінити плани щодо запровадження стелі цін на газ. Мер Бремена вважає, що мешканці мають відчути допомогу раніше березня 2023 року. Інакше «багато домогосподарств отримають підтримку вже наприкінці опалювального сезону», — додав політик.

“З цієї причини федеральний уряд має ввести обмеження раніше”, – заявив Бовеншульте. Проте депутат від партії СДПН розуміє, що труднощі з реалізацією таких змін можуть виникнути через брак часу.

Мер Бремена пояснив, якщо обмеження не можна запровадити раніше, то влада має покрити витрати мешканців на газ та опалення не лише у грудні. Уряд “має взяти на себе оплату рахунків громадян ще на один додатковий місяць”, – заявив політик.

Мер Бремена закликав до термінового введення стелі цін на газ і оцінив плани уряду

Нагадаємо, що 10 жовтня представники експертної комісії, скликаної урядом, подали план поетапного обмеження цін на газ. Згідно з новим рішенням, влада Німеччини повинна повністю покрити витрати жителів на газ та опалення у грудні 2022 року.

Друга частина плану пов’язана із початком дії обмеження цін на газ у березні 2023 року. Передбачається, що подібні заходи державної підтримки в умовах енергетичної кризи — це найбільша допомога населенню країни.

Читайте також:  СвДП стурбована, СДПН хоче змін

Мер Бремена закликав до термінового обмеження цін на газ у Німеччині.  Фото: Ilse Driessen/unsplash.com

Загалом бургомістр Бремена схвалив таке рішення федерального уряду. Він зазначив, що зростання цін на енергоносії та високий рівень інфляції чинять величезний тиск на мешканців, а також на різні компанії та установи протягом кількох тижнів.

«Неповні сім’ї та домогосподарства з малим та середнім доходами, зокрема, найбільше постраждали від зростання витрат», — сказав Бовеншульте. Він додав, що якби ця допомога так і не прийшла, багато домогосподарств та компаній уже не знали б, як платити за рахунками наприкінці зими.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :