Мешканці Мекленбурга-Передньої Померанії не можуть збирати

0
163

Мешканці Мекленбурга-Передньої Померанії є володарями найбідніших скарбничок у Німеччині.

Мешканці Мекленбурга-Передньої Померанії не можуть збирати

Напередодні Всесвітнього дня заощаджень, що відзначається 28 жовтня, статистичне управління підбило підсумки споживчої поведінки. Аналітики з’ясували, що мешканці Мекленбурга-Передньої Померанії не можуть збирати. Справа в тому, що, за результатами 2020 року, у них виявилися наймізерніші скарбнички.

Основна причина, через яку місцеві не можуть поповнювати скарбнички, — низький дохід. Втім, на сьогодні, припускають аналітики, цифри стали ще меншими. Тому що через високий рівень інфляції люди майже не мають змоги відкладати.

У статистичному управлінні очікують, що середній показник у ФРН впаде на 5 пунктів за результатами поточного періоду.

Слід зазначити, що вже 28 жовтня світ відзначить День заощаджень. Дата існує з 1925 року. Основна мета – навчити людей поводитися з грошима та усвідомити необхідність фінансового забезпечення.

До речі, на тлі поточного зростання цін Ощадкаси в Німеччині консультуватимуть громадян з питань економії. Вони розкажуть про оптимізацію сімейного бюджету, а також збереження енергії.

Мешканці Мекленбурга-Передньої Померанії не єдині, хто живе від зарплати до зарплати

За даними Федерального статистичного управління, п’ята частина німців перебуває на межі бідності. Справа в тому, що за рік у такої кількості домогосподарств дохід навряд чи становить 16 300 євро. При тому, що у щомісячному вираженні цифра перевищуватиме прожитковий мінімум приблизно на 100 євро.

Мешканці Мекленбурга-Передньої Померанії не можуть збирати.  Фото: Halfpoint/shutterstock.com

Статистика підтверджує, що до категорії людей з низьким доходом найчастіше належать батьки-одиначки, самотні люди та домогосподарства з трьома та більше дітьми.

Варто зазначити, що домогосподарства з однією дитиною, двома дорослими або без дітей мали вигідніше становище. Приблизно четверта частина з них мали річний доход понад 38 100 євро.

Читайте також:  Тюрингія не планує вводити 4-денний тиждень

Також, за даними аналітиків, вищий заробіток характерний для самозайнятих. Більше третини з них могли похвалитися профіцитним сімейним бюджетом. Однак у цій категорії жителів також була велика багатополярність.

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :