Мета із заповнюваності газосховищ майже досягнута

0
132

Експерти прогнозують, що тільки один резервуар не зможе реалізувати мету заповнення газосховищ, тоді як інші навіть перевиконають план.

Мета із заповнюваності газосховищ

Профільна асоціація підбиває підсумки та робить прогнози на перші числа листопада. На думку фахівців, мету заповнюваності газосховищ буде перевиконано. Майже всі резервуари досягли рівня палива понад 95 відсотків.

Керуючий директор Ініціативи зі зберігання енергії Себастьян Блешке зазначив, що з технічних причин сховище в Нижній Саксонії не зможе досягти 95% до звітної дати. Тому що востаннє, коли проводились виміри, резервуар було заповнено на 89,73%.

За даними операторів сховищ ЄС, загальний рівень заповнюваності паливом у Німеччині становив понад 97%.

Запасів газосховищ недостатньо задоволення попиту

Повні паливом резервуари є важливими для ФРН. Тільки у разі їхньої майже стовідсоткової заповнюваності домогосподарства, підприємства та громадські будівлі зможуть обслуговуватися. Проте покриття запиту навіть таких запасів буде недостатньо.

Мета із заповнюваності газосховищ майже досягнута.  Фото: Fahroni/shutterstock.com

Саме тому Федеральне агентство неодноразово наголошувало на необхідності економії. Тому що резервуари раніше використовувалися як додаткове джерело палива. Іншими словами, вони допомагали компенсувати коливання газу під час опалювального сезону, або коли дуже спекотно і доводиться витрачати багато енергії для охолодження приміщень.

Зазвичай, газові сховища добре заповнені перед зимовим періодом. Поступово їх запаси виснажуються до весни. Причому останніми роками холодні зимові дні близько 60% споживання палива покривалося внутрішніми сховищами.

Зараз ситуація трохи інакша. Справа в тому, що це більше не резерв, а єдине джерело енергії. Тому влада прагне заповнити сховища до країв, щоб хоч якось відстрочити дефіцит палива.

Місяць тому профільна Асоціація повідомляла, що сховища в Редені та Оберпфраммерн-Вольферсберзі в Баварії не зможуть досягти мети зі зберігання. Однак оператори резервуарів вжили оперативних заходів та наблизили обсяги закачування палива до середніх показників по країні.

Читайте також:  з яких країн товари надходять безпосередньо

.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :