Міністерство вивчає можливу упередженість під час виборів посад

0
32

Шафер держсекретаря з економіки Патрік Грайхен як новий глава Німецького енергетичного агентства: це викликає роздратування. Федеральний міністр економіки Хабек просить провести внутрішню перевірку.

Міністерство вивчає можливу упередженість під час виборів посад

Міністерство вивчає можливу упередженість під час виборів посад

На тлі дебатів про сімейні зв’язки важливих співробітників міністра Роберта Хабека («зелені») Міністерство економіки хоче переглянути процедуру заміщення посади.

Процедуру заміщення голови правління Німецького енергетичного агентства (dena) буде переглянуто і, за потреби, реструктуровано, повідомили у міністерстві виданню Deutsche Presse-Agentur.

Державний секретар з економічних питань Патрік Грайхен на початку тижня повідомив Хабеку, що новий глава Dena Міхаель Шефер є його найкращою людиною. “Таким чином, не можна повністю виключити можливість упередженості”, – заявили в міністерстві. Після цього на початку тижня міністр вимагав провести внутрішню перевірку. Щоб виправити помилку, державний секретар з економічних питань Штефан Венцель як голова наглядової ради Енергетичного агентства попросив наглядову раду переглянути процедуру і, якщо необхідно, запустити її наново.

Роздратування серед опозиції

«Слід визнати, що з суто юридичної точки зору помилок у процедурі не було; рішення наглядової ради Енергетичного агентства мають чинність. Але через помилку у процесі попереднього відбору могла виникнути видимість можливої ​​упередженості.» Це стало результатом внутрішнього розслідування, розпочатого на прохання Хабека.

Сімейні зв’язки важливих членів штабу Хабека викликали роздратування в опозиції. Під час дебатів у Бундестазі у середу представники парламентських фракцій «Ампель» наголосили, що жодних правил порушено не було.

Два високопоставлені співробітники апарату Хабека мають родинні зв’язки з Öko-Institut, дослідницьким інститутом екологічної спрямованості. Сестра державного секретаря Грайхена, Верена Грайхен, працює у природоохоронній організації BUND і, як і інший брат, у Öko-Institut, про що, зокрема, розповів член парламенту від СДПН Маркус Хюмпфер. Верена Грайхен, у свою чергу, одружена з парламентським державним секретарем Міхаелем Келлнером (Зелені).

Читайте також:  Porsche прозвітувала про зростання продажів у Німеччині

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :