Міністр економіки сподівається на збереження мережі Galeria

0
40

“Після переговорів я покладаю надії на магазин у Брауншвейзі”, – сказав міністр.

Міністр економіки сподівається на збереження мережі Galeria

Міністр економіки сподівається на збереження мережі Galeria

Міністр економіки Олаф Ліс сподівається на збереження в Нижній Саксонії збанкрутілої мережі магазинів Galeria Karstadt Kaufhof. «Брауншвейг, Целле та Хільдесхайм, зокрема, є торговими містами, які розвивалися стійким чином і де є купівельна спроможність», – сказав політик СДПН у п’ятницю ввечері після переговорів із постраждалими муніципалітетами, профспілками, робочими радами та компаніями.

План реорганізації Galeria Karstadt Kaufhof передбачає закриття 47 із 129 магазинів по всій країні. За даними компанії, це означає втрату близько 4 тисяч робочих місць. У Нижній Саксонії це торкнеться Целле, Брауншвейгу та Хільдесхайма. Бременській філії також загрожує закриття. У Целлі магазин закриється 30 червня, у трьох інших місцях – 31 січня 2024 р. Магазин в Ольденбурзі спочатку також планувалося закрити, але це вдалося запобігти завдяки поступкам з боку орендодавців.

“Після переговорів я покладаю великі надії на магазин у Брауншвейзі, оскільки тут зацікавлені сторони, схоже, близькі до угоди”, – сказав міністр. Він додав, що рішення має бути ухвалене, щоб створити ясність для працівників. Він також сказав, що він ще має надію щодо двох інших об’єктів.

Компанії поки що не вдалося модернізувати «застарілу концепцію універмагів»

Регіональний міністр Вібке Осігус (СДПН) сказала: “Універмаги Galeria протягом десятиліть були важливими опорними точками наших міських центрів”. Внутрішнє місто майбутнього потребує різноманітності. Це напевно включає роздрібну торгівлю, але не виключно. «Йдеться також про некомерційні місця зустрічей, місця, де можна жити, вчитися, виробляти, працювати і почуватися добре».

Перед переговорами Ліс сказав, що мова повинна йти про підбиття підсумків та перспективи для магазинів, пропозиції підтримки для співробітників, а також про потенціал розвитку об’єктів нерухомості та міських центрів. Ліс пояснив, що очікує від компанії конструктивного супроводу цього процесу. Потрібні довгострокові перспективи. Незважаючи на велику державну допомогу, компанії поки що не вдалося модернізувати «застарілу концепцію універмагів».

Читайте також:  У чому Німеччина залежить від Китаю, а чим немає

«Це коштувало великої репутації, клієнтів та довіри. Тому паралельно з поточними переговорами ми маємо направити всі наші сили на пошук нових робочих місць для відповідних співробітників», – сказав міністр. У разі закриття будівель розробляються концепції інноваційного подальшого розвитку цих об’єктів для створення привабливого центру міста. З огляду на розташування та розмір будівель необхідно проявити творчий підхід, сказав Лис.

Читайте також:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :