Міністр економіки здійснює поїздку до США

0
51

Окрім зустрічей із представниками ділових та політичних кіл, основну увагу буде приділено обміну думками з керівниками компанії Intel, яка виробляє чіпи.

Міністр економіки здійснює поїздку до США

Міністр економіки здійснює поїздку до США

Міністр економіки Саксонії-Анхальт Свен Шульце (ХДС) у суботу вирушить із делегацією у майже тижневу поїздку до США. Окрім зустрічей із представниками ділових та політичних кіл, основну увагу буде приділено обміну думками з керівниками компанії Intel, яка виробляє чіпи, у її штаб-квартирі в Санта-Кларі, повідомило у п’ятницю міністерство економіки. “Мета – виступити в ролі “відкривача дверей” і підтримати наші компанії у відкритті ринку США”, – сказав Шульце.

У поїздці до району затоки Сан-Франциско (Каліфорнія) та Фенікс (Арізона) Шульце супроводжуватимуть, зокрема, мер Магдебурга Симона Борріс (незалежна) та голова парламенту землі Гуннар Шелленбергер (ХДС). Крім переговорів в Intel відбудеться зустріч з генеральним директором компанії Automation Hero, що займається розробкою штучного інтелекту, Штефаном Грошупфом, уродженцем Галле. Окрім того, планується відвідування компаній напівпровідникової промисловості.

У березні 2022 року компанія Intel оголосила, що з 2027 року в столиці Саксонії-Анхальт виготовлятимуться чіпи останнього покоління. Як початкові інвестиції в завод було оголошено 17 мільярдів євро, але вони можуть стати дорожчими через зростання вартості будівництва та енергії.

Читайте також:

Обговорення

Читайте також:  Ifo очікує дуже повільне зниження інфляції

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :